Wpis z mikrobloga

Opowiem wam jak #tinder niszczy rynek matrymonialny i utrudnia poznanie kogoś przez Internet. I dlaczego te #p0lki nie odpisują lub odpisują jednym zdaniem.

To wcale nie wina #p0lka i przejęcia aplikacji przez dynamiczny #chad. Tnder jako aplikacja nakłania do takich chorych zachowań.
Gdy się włącza to razu zachęca do oglądania profilii. Masz pary, a tinder nadal kusi, żeby szukać lepszej partii.
Wyswietla najpopularniejsze profile najpierw - najładniejsi. Jaki to ma sens? Żeby się naogladać i potem odrzucać brzydszych?

Dodatkowo wasze fake profile udawanych chad nabijają polk0m ego, w koncu lajkują je chady.
Sami często chwalicie się jak wam jakaś Julka da like, a to pewnie jakiś wykopek.

#rozowepaski dostają bardzo dużo wiadomości. Różowa skupia się zwykle na kilku, bo kto ma czas.

Dlaczego nie odpisują, skoro match? Przeglądały, pomyślały, że nawet fajny, dały match, ale zjawił się lepszy.Gdy macie do wyboru Julkę 9/10, a Kasię 5/10 to wybór prosty.

Co to daje? - Różowe nie odpisują, odpisują jednym słowem. Wy płaczecie na wykopie.
Kto jest winny? - aplikacja

Aplikacja hołdująca wygląd i ładne zdjęcia. Niebieskiepaski mają straszne zdjecia na tinderze. Zdjęcia zmieniają wiele w kategorii podrywu i jak nas ludzie odbierają.

Nie można tego zatrzymać, bo aktualnie to najpopularniejsza opcja na poznanie ludzi.
Współczuję jeśli wasz wygląd pozostawia wiele do życzenia, bo tinder jest dla ładnych ludzi. Poniżej 5/10 konta lepiej nie zakładać.

Piszę ten wpis, bo aż żal czytać kolejne pytania: czemu nie odpisuje, czemu nie mam match, czemu odpisuje jednym słowem.

#tinder #przegryw #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 38
  • Odpowiedz
@muchmuchmuch: Ok więc nawet 30+, mam znajomków ktorzy w tym wieku trochę się ulali, albo też zmienił się im sposób myślenia. Większość gości pod 30+ chce stabilizacji, a dziewczyny 20+ chcą korzystać z życia
  • Odpowiedz
@Xxonaxx: niby nic złego, to normalne, ale będzie tworzyć to coraz większe dysproporcje, niebawem frustracja męska będzie widoczna w jakiś #!$%@? wybrykach. ew. roksa zacznie mieć więcej klientów. Smutne to.
  • Odpowiedz
@Xxonaxx: pewno zabrzmię jak janusz małpa, ale kiedyś było lepiej i nie chodzi tu o młodość, ba, wyglądałem jak szczur, a jak przypomnę sobie moją rudą C to damn, dziś takie mają ego #!$%@? w kosmos i o to się głównie rozchodzi w mych wypowiedziach, popularyzacja internetu zmieniła dużo w zachowaniu kobiet, a mężczyzn niekoniecznie, dlatego jest to w jakiś sposób irytujące. Niemniej jednak ma to też swoje plusy, bo nakłania
  • Odpowiedz
@StrangeTrails: Największy błąd jaki popełniają faceci (szczególnie "tutejsi") - to uzależnienie swojego poznawania kobiet w 100% od Tindera. Jasne, ciężko dziś o inne opcje, ale trzeba próbować, inaczej jest się skazanym na walkę "z kasynem", które zawsze ma przewagę. Skoro Tinder nie działa, to po co skupiać tam większość swojego czasu, wysiłku i uwagi? ;]

@TonyP: Świetnie powiedziane. Ja to nazywam po prostu "imponowaniem". Jeśli kobieta mi niczym nie imponuje,
  • Odpowiedz
@MatiKosa: no wlasnie nie jest z dupy, bo teoretycznie to grupa VW, ale rozni je sporo. Jakos nie widzialam w skodzie odpowiednika A8, albo Q8,7, czy A7. Wiec? Dscia to teoretycznie renault i co? Nadal jest dacia. A lexus to toyota, jedna jezdzac lexusem jestes postrzegany inaczej. Tak bledem jest to ze zawezacie wszystko do #tinder, jakby innych opcji nie bylo
  • Odpowiedz
@Xxonaxx: To porównuj podobne modele: Octavia vs A4, Superb vs A6, a nie Q7/Q8/A7, które nie mają swoich odpowiedników ;) To zależy jak bardzo się znasz na autach, Lexus ma sporo z Toyoty, ale często wyróżnia go ot chociażby np. napęd na tylną oś, co dla mnie przykładowo jest wyróżnikiem klasy premium w sportowych sedanach, a co np. zostało zdjęte w następcy GS, jakim jest ES (który otrzymał napęd na przód).
  • Odpowiedz
@MatiKosa: nadal uwazam ze audi przewyzsza skode. Nie chodzi o nazwe czy cene , ale wykonanie, oraz uklad jezdny. Teorettcznie z innej bajki, masz a8 i panamere, klasa ta sama, ale jakosc jazdy nieporównywalna.
  • Odpowiedz
@Xxonaxx: Nie wiem, nie jeździłem A8 ani Panamerą, więc nie porównam, ale to raczej logiczne, że Panamera jest skrojona pod szybszą jazdę, o ile nie weźmiesz co najmniej S8. Oba są drogie, ale te najlepsze są najczęściej najdroższe, prosiakiem mało kto jeździ :P

Porównując do ludzi, mam wrażenie, że kobiety czasami są gotowe wybrać faceta, który wygląda lepiej etc., acz widać, że jest dużo mniej wierny, lubi sobie zagadać tu i
  • Odpowiedz
W autach nie chodzi o przyspieszenie, ale ogolnie o komfort. Ceny nowe panamery i a8 sa porownywalne.

Co do wiernosci, ja wypowiadam sie za siebie, wisi mi to, ja preferuje otwarte zwiazki. Ogolnie prawda jest taka w tym momencie jak moj facet znajdzie i namowi jedna dziewczyne na #sex ja w tum czasie znajde sobie na to samo ponad 10 #niebieskiepaski o urodzie nie mniej niz 7. Wiec teraz kto komu moze
  • Odpowiedz