Wpis z mikrobloga

@kierowcaautobusuofficial: Jeśli panowie nie widzicie różnicy to chyba tylko pogratulować mogę. Na świecie jest tyle #!$%@?ństwa i zamiast wrzucać tu zdjęcia, debatować nad moralnością i sensownością tego tagu można powymieniać się memkami i pełna kulturka porozmawiać jak ludzie; ale mam wrażenie, że czego się nie powie to i tak chodzi tutaj o to żeby pokręcić bekę z p0lek czy kogokolwiek
@czarnyopp: Rozumiem, że Ciebie by to nie obeszło, gdyby twoje ciało zostało sfotografowane bez twojej wiedzy i poza twoją świadomością wrzucone w internet i opatrzone obleśnymi komentarzami. Ludzi bardzo przeraża brak kontroli a dla dziewczyn brak kontroli nad wizerunkiem swojego tyłka jest wyniszczające psychicznie, po prostu. Co innego jak ktoś popatrzy na Ciebie na ulicy a co innego jak to krąży w internecie i jest poza twoim panowaniem. Można się kłócić,
@cppguy: Mówię za te dziewczyny. Rozmawiałam nawet z jedną i dosyć mnie to dotknęło, inaczej pewnie bym sobie tu nawet nie pruła nerwów. I nie zaprzeczam, że część kobiet może lubić uwagę - ale odsyłam do komenatrza wcześniej mówiącego o kontroli nad własnym wizerunkiem. Sprowadzanie tego do atencji dziewczyn to tak jak mówienie, że gwałt mógł się lasce spodobać bo one tak naprawdę lubią dobre rżnięcie