Wpis z mikrobloga

@intires98: Moim zdaniem to nie ma tak, że myślisz dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak
@Menefe radio z AUX, klima manual, szyby przednie elektryczne, komputer pokładowy
No taka nie za bogata wersja, ale na zdjęciach wydaje się być ładnie zadbane

@aksal89 silnik daje radę w trasie i po mieście? Wiesz jak dynamika?

@rkadjar @foyz właśnie się zastanawiam
@intires98: Nie ma cudów. Po mieście pełen luz, na trasie nie poszalejesz ale mało spali. Te silniki w większości przypadków nie mają dwumasy i dpf więc odpadają ewentualne problemy. Sam silnik bardzo trwały, tani w naprawach. Ja zdecydowanie polecam
@intires98: Nie jeździłem, mocno tylko brałem takiego pod uwagę. Szału na bank nie będzie, ale za to mało pali i mało kosztownych części (z tego co pamiętam - brak koła dwumasowego, turbina bez zmiennej geometrii łopatek).

Tak porównywalnie - jeździłem Hyundaiem I30 z podobnym silnikiem (też 1,6 90KM) i do 100km/h dawał radę, potem już trzeba było go moooocno cisnąć, ale jeszcze do 140km/h w miarę cywilizowanie się jeździło - tu
@intires98: szwagier ma z 2009 kupił przy 150 kkm zrobił ok 100 kkm nic w tym aucie się nie psuło jest zadowolony. Mało pali, prosty w obsłudze i w miarę wygodny. Trochę mulowate to 90 km ale na daily super auto
@intires98: Wdzięczne autko, kompletnie zapomniałem o Twoim wątku :(
W miarę eksploatacji, serwisuj na oryginałach lub ewentualnie najlepszych zamiennikach, odwdzięczy się bezawaryjną jazdą ;) Oby służyło, do pełni szczęścia brakuję tempomatu ale to szczegół który można za grosze przerobić :)