Wpis z mikrobloga

Uważam że nowa muzyka nie ma mi już kompletnie nic do zaoferowania. Jak ktoś odkrył ostatnio coś stosunkowo nowego i jego zdaniem urywa to dupę, to niech się podzieli. Tylko żeby to nie był jęcząco-skrzeczący "rap" albo jakieś zawodzące popowe śpiewaczki. Może być elektronika, rock, metal i ewentualnie rap, ale niech to będzie coś serio niekonwencjonalnego.
  • 39
@w2kn2e: zalezy jak gleboko szukasz, ja odkrylem ostatnio kolesia nazywa się Christone “Kingfish” Ingram, młody chlopak z ogromnym czuciem bluesa, nowa nadzieja dla tej muzyki. Poza tym w skandynawii duzo fajnych kapel z progrocka, czerpiących z najlepszych wzorców, ostatnio najczęsciej słucham zespół Airbag, np album Identity
@Wilke: polecisz jakiś konkretny kawałek żebym miał od czego zacząć? Bo uprzedzony jestem do najbardziej znanych kawałków danych wykonawców i nie chcę po prostu wpisywać Starset w yt i sprawdzać pierwszego lepszego kawałka.

Edit nie polecaj nic, #!$%@?.

Ale dzięki że się starałeś.
@terrapin: ja szukam bardzo głęboko, ale wstecz i zdarza mi się znaleźć coś czego jeszcze nie znałem tylko ma to zwykle 50 lat. Mi chodzi raczej o to żeby znaleźć jakąś kapelę która przywróci mi wiarę w to, że będzie kiedyś jeszcze powstawać jakaś muzyka która będzie mi się podobała. Bo póki co to same nieudolne kopie jakichś dinozaurów jak ten Airbag który póki co brzmi jak słabszy Pink Floyd, albo
@Piskariota: reaktywują t love i będzie #!$%@?. Meta gra od 40 lat i też już jest #!$%@?. To nie mogą być jakieś stare dziady bo oni się wszyscy powypalali już i tylko wypuszczają raz na jakiś czas jakieś pierdy żeby zarobić albo z nadzieją na to że może tym razem nagrali coś co pomoże im wrócić na szczyt.