Wpis z mikrobloga

Odnosząc się do mojego ostatniego wpisu, powiem wam, że wyświetlacz typu HUD w samochodzie to całkiem fajna sprawa. Na moim SGS dość ładnie aktualizuje prędkość, nie odczuwa się jakichś sporych opóźnień. Bardzo przydatne w gąszczu fotoradarów...

Na żywo robi oczywiście lepsze wrażenie niż na tych fotkach.

Użyłem aplikacji Vision HUD.

#android #motoryzacja #samochody
źródło: comment_tKdSi5G5BCexpyXmtdGqRq61Dpn6fVav.jpg
  • 20
@latajacy_pomidor: xD too long, didn't read?

@anas_lex: a jak :D

@PepeTychy: jest tych programów trochę, ta potrafi jeszcze pokazywać SMS, ale takie wskazówki jak mówisz byłyby super, tak to np. działa w BMW e60... fajnie by było jakby tak automapę szło przestawić w tryb HUD :D

@anas_lex: mi raz przeleciał po desce tylko ;d ale są te takie podkładki właśnie co nawet w pionie trzymają telefon na desce
@11mariom: jak szyba jest czysta i świeci się jak psu jajka to i za dnia widać.

A co do podkładki. Kupiłbym gdyby dobrze ta apka działała. Tzn jest ok, nie wiem jak u Przemka ale u mnie trochę wolniej aktualizowało prędkość. Taki tam gadżet ale na co dzień nie jest zbytnio przydatny
@przemek6085: tak, jedyne 418, ale teraz już 260 zostało :D A decyzję o smartfonie już podjąłem - na wiosnę będzie Nokia Lumia 520 lub 720. Wiem że do tego czasu wyjdą pewnie już następcy, ale to obecnie świeżutkie modele, więc zdążą trochę stanieć - prepaid, więc biorę za gotówkę niestety.
@przemek6085: ja wiele nie potrzebuję - chodzi mi głównie o porządny aparat, internet i parę aplikacji typu endomondo. a z darmowej nawigacji również się ucieszę. no i telefon ma byc ładny - nie chcę jakiegośtam samsunga który wygląda jak 757823 innych samsungów.