Wpis z mikrobloga

Tak prezentuje się wykończona sypialnia Bogusia i Bożeny. Na stoliku w kącie stoi dumnie telewizor marki Горизонт który Boguś dumnie dostał w ramach przydziału w kopalni w 1982 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tag: #bloksimsow

#gry #simsy #thesims #grajzwykopem

Dzisiaj tylko tyle, w końcu musiałem zacząć pracować zamiast się #!$%@?ć w godzinach pracy xD
MarianoaItaliano - Tak prezentuje się wykończona sypialnia Bogusia i Bożeny. Na stoli...

źródło: comment_1597853248Js6nG5V7RTgyFex0xi04Aa.jpg

Pobierz
  • 51
@MarianoaItaliano: Trochę przesadziłeś z tym telewizorem. Nikt już takich klamotów nie ogląda, bo naziemna nie działa. Dużo lepiej imho i bardziej realistycznie wyglądałby telewizor MEDION 27" w kolorze lśniącej czerni fortepianinowej.

Kanapa - tak, to jest to, Szafa - super, tapeta idealna, paproka - tak. Nawet dywan - jest git. Kuchnia w zabudowie - hmm, dużo lepsza byłaby brązowa predom wrozamet, a jak nie ma (co jest oczywiste) - to po
@cordant: Używam też tych z gier jak mi pasują do koncepcji - na przykład fotele, oświetlenie, szafki kuchenne, stoliki i takie tam. Głównie pobieram mody żeby wyglądały jak polskie albo europejskie - kuchenki, lodówki, okna, meble pokojowe, dywany, dodatki dekoracje i takie tam. W tak silnie zamerykanizowanej wersji ciężko lepić polskie blokowisko a Simsy 3 i 4 są jeszcze gorsze jak widziałem po filmikach nagranych w tej grze.
Ale zwykły telewizor już mają w pokoju, w sypialni miał być stary xD


@MarianoaItaliano: też uważam, że za grubo poleciałeś, bo dziś trzeba by kombinować, by w ogóle coś na takim telewizorze odbierać. Wejścia analogowe już są przestarzałe, spotkasz jeszcze jakieś SCART szczególnie w dekoderach, które z natury mają służyć do starszego telewizora, ale nawet to wyprzedza komunistyczne telewizory. U babci już nie spotkasz takiego telewizora, są tylko znacznie młodsze kineskopy
@storstolpe: @HetmanPolnyKoronny: @derek25: @cordant: @McRancor:
Dobra tu też za mocno pojechałem PRL-em ale o to chodzi. W sumie to mam nowe rzeczy które chciałem zaprezentować:
- tapete z lat 80
- dywany perskie
- grzejnik (pójdzie pod okno, na razie dałem tutaj żeby pokazać)
- jezusek wreszcie nad drzwiami - tak jak mi było sugerowane, ogarnęłem mody i regulowanie wysokości obrazka
- drzwi w stylu tych z
MarianoaItaliano - @storstolpe: @HetmanPolnyKoronny: @derek25: @cordant: @McRancor: 
...

źródło: comment_15978653184Sz9eZIDz1yELxQLSHl5RN.jpg

Pobierz