Wpis z mikrobloga

Nie wpadły na to, że jak nie chcą, żeby ktos ich dupe oglądał to mogą ją zakryć


@pinkfloyd12: Mam nadzieję, żę też nie nosisz dżinsów albo coś, bo jeszcze ktoś zrobi zdjęcie i wrzuci na grupę gejów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laventel: Ale czemu on jest zjebem. Przecież ma rację. Mnóstwo dziewczyn ubiera się tak by eksponować pośladki i na 20 facetów, którzy popatrzą bo nagle mają tyłek centralnie przed łbem (niestety to natura że zdecydowana większość facetów jednak zacznie się gapić - tak działa biologia) trafi się jeden #!$%@? z aparatem. Z jednej strony #!$%@? jest robienie zdjęć czyjejś dupy z drugiej zaś dziewczyny same stwarzają warunki do robienia takich
  • Odpowiedz
  • 4
@MLGkunek czyli jak idziesz na plażę gdzie kobiety są półnagie to też daje Ci przyzwolenie do robienia zdjęć BO PRZECIEZ SĄ POLNAGIE I SAME PROWOKUJĄ?? poza tym na zdjęciach na tagi są dziewczyny ubrane normalnie, w jeansy. Trzeba chodzić w burce żeby żadnemu choremu spermolowi nie przyszło do głowy wstawiać moich zdjęć do internetu mimo mojej woli? Twój argument że to jest biologia jest tak bezsensowny XD jesteś zwierzęciem że nie
  • Odpowiedz
@laventel: Czy ja to popieram? Po prostu piszę prawdę, że czy to sklep, ulica, park to są takie widoki a to przyciąga takich debili do działania. Plaża to zupełnie inne miejsce. Nawet nie spoglądam na ten #!$%@? tag a takie ad personam proszę darować bo widzę, że spinasz się jak typ napisał prawdę, że mnóstwo dziewczyn eksponuje swoje ciało dosłownie wszędzie przez co tacy spermiarze mają materiał do takich #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pinkfloyd12: ale na drugim zdjęciu dziewczyna ma zwykłe jeansy, to już co? można wychodzić tylko w worku do samej ziemi, żeby ktoś z ukrycia nie miał powodu do robienia zdjęć z przyczajki? xD

  • Odpowiedz
@laventel: I nikt nie daje na to przyzwolenia tylko jak macie zahamować takie #!$%@? akcje jak kobiety same wychodzą tak ubrane i taki zjeb ma radochę, że udało mu się fotkę zrobić. Pogódź się z tym, że to jest strefa publiczna i nasz wygląd w tej strefie może zostać poddany czy to krytyce czy właśnie atakowi takiego #!$%@? fotografa. Jakby dziś na środek takiego Nowego Światu wyszedł typ cały we
  • Odpowiedz
@laventel:

#!$%@? mnie boli co kto myśli o moim ubiorze ale niech nie publikuje moich zdjęć w internecie bo sobie tego nie życzę, chyba proste do zrozumienia


A dla mnie to akurat nie jest takie proste do zrozumienia, skoro dziewczyna wychodzi z domu ubrana w taki sposób, to raczej jest świadoma tego że ktoś ją może zobaczyć. Co za różnica czy na żywo czy w smartfonie? Nie powiesz mi, że
  • Odpowiedz