Wpis z mikrobloga

@dybligliniaczek: Nikt nie zwróci uwagi na te śmieszne lampki kierunkowskazów, poza tym i tak musiałbyś sygnalizować zamiar skrętu ręką. No i 3 stówy z hakiem za chiński kask trochę średnio. Wolałbym kupić coś na miejscu co możesz przymierzyć.
  • Odpowiedz
No i 3 stówy z hakiem za chiński kask trochę średnio. Wolałbym kupić coś na miejscu co możesz przymierzyć.

@Cierpsanity:

Poleciałeś na "inteligentny" czy te wieśniackie lampeczki?

@nadsztygar:

Byłem po prostu ciekawy opinii. Jedna rzecz wydaje mi się tam fajna: grupowy czat. Oczywiście bez sensu jest w tym przypadku bo wszyscy by musieli mieć ten sam kask, ale szukałem chwilę jakichś urządzeń do takiego lokalnego gadania po bluetooth i dosyć
  • Odpowiedz
@dybligliniaczek: do rozmowy kup sobie sprzęt do rozmowy. Kask ma Ci ochronić głowę. Miałem spotkanie z asfaltem przy ponad 40 km/h na godzinę i naprawdę na ochronie głowy nie ma co oszczędzać tym bardziej, że Twój budżet pozwala kupić fajny kask. Po pierwsze i najważniejsze, kask kupuj po przymiarce bo każdy leży inaczej. Mimo obwodu głowy deklarowanej przez producenta to i tak różne kaski różnie leżą, niektóre będą Cię uwierać inne
  • Odpowiedz