Wpis z mikrobloga

@zdalny_robol: nikogo nie dziwią geje w dzisiejszych czasach. Wszyscy wiedzieli, że coś takiego jak homoseksualizm istnieje.

Po drugie to lewica robi sobie z tego program polityczni i bawi w plemienne obyczaje.
  • Odpowiedz
@zdalny_robol: no i co z tego, że dał taki plakat?

Pchanie na siłe wszędzie gejów to domena lewactwa.

Na prawicy geje nie robią z swojego kakaowego hobby głównej karty przetargowej w tym kim są albo co robią. Nie OBNOSZĄ SIĘ Z WALENIA KOGOŚ W DUPĘ.
  • Odpowiedz
@raq7: typie, gość wszedł pewnie na stronę lotniska standsted i mówi, że nie wierzy w takie coś. To znaczy że go dziwi, a ty palisz głupa i nie wiesz o co chodzi.
No straszne, że promują geje, a kto tu ma bul dupy? Właśnie ty xD
  • Odpowiedz
@zdalny_robol: no a na mnie tak. Więc to też Twój problem, że nie rozumiesz tego, iż na kimś może to robić wrażenie i mu się to nie podoba.

Potrafisz to zaakceptować czy będziesz tu bolszewikował kto co ma myśleć i uważać na dany temat?
  • Odpowiedz
@zdalny_robol: no akuart nie trafiony przykład, bo goście od muzyki pop nie stworzyli sobie popofobii a od anime animefobii na określenie tego, że ktoś nie lubi ich twórczości tak jak lewactwo na swoje pomysły tworzy :()
  • Odpowiedz
@raq7: just move on. Wy to macie problemy ludzie.
Plakaty hetero też na mnie nie robią wrażenia tak samo jak z homoseksualistami, a ty masz problem z jednym, więc jeszcze raz: jak widać jak najbardziej twój problem :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zdalny_robol: co z tego że mogą być gejami? Niech są, to nie znaczy że trzeba wszędzie to promować, bo mimo wszystko jest to pewne odchylenie od standardów. To jest właśnie to co ludzi rusza najbardziej, nie to że to są geje, ale to ze wszędzie gdzie tylko się da wciska się ludziom to całe LGBT.
  • Odpowiedz
@Krakeniatko: no, ale nikt siłą nie chce się dobrać do twojego odbytu. Mi nie przeszkadza takie promowanie, jak się nie podoba to pozwij reklamodawców. O zaraz...nie łamią przecież prawa. Jedynie co wywołują to bul dupy i płacz u niektórych osób takich jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz