Wpis z mikrobloga

@Pierorzek: no, fajny cherry-picking długo Ci zaęło szukanie i usilne wykazanie że pary biały facet - kolorowa kobieta też są czasem gdzieś tam na dalszym planie pokazywane?

Lcizy się główny przekaz, głównymi nurtami, tam gdzie odbiorców jest najwięcej.
  • Odpowiedz
@Stivo75: Póki nie mówią mi jak ja mam kochać i że ich miłość jest lepsza niż moja to spoko. Nie mam nic przeciwko. I fakt, niektórzy z LGBT przeginają. Takie to czasy wolności, której nie ma co ograniczać, natura unormuje wszystko sama.
  • Odpowiedz
obnoszą jak by musieli


@Stivo75: ja #!$%@?, naprawdę podziwiam wypok, że z jednej strony codziennie trafi sie jakaś ameba z tekstami o "promowaniu", "obnoszeniu się", itp., a z drugiej, że zaraz ludzie rzucają się do dyskusji xD wracaj do swojego pcimia (oczywiście ryanairem, bo jak mógłby tam pojechać taki janusz xD) i nie wychylaj nosa, jak takie rzeczy cie bolą xD
  • Odpowiedz
@kubad99: Od 6 lat mieszkam w East Midlands, od 4 w Leicester, wcześniej w Derby. Problemy mają co najwyżej sebixy ik chavsy mieszkające po 3 na pokój w councilowskich chatach w najtańszych dzielnicach. Zwykli Anglicy z klasy średniej mają na to wywalone.
  • Odpowiedz