Wpis z mikrobloga

@zmasowanyatak: osoby biorące stimy codziennie to moralne dna, wraki ludzi niepotrafiące utrzymać normalnych relacji i w ogóle relacji jakichkolwiek póki sobie kreski nie p----------ą, nierzadko wpiedalające się w benzo które pozwala im spać i tworzące z nich pseudointeligentów wygadanych, którzy to bez clona czy alprozolamu nie wyjadą do żabki bo się boją. Jaracze kanabinolu to turbo leniwe trutnie którzy myślą że są kreatywniejsi a problemem jest że po narkotykach większość
  • Odpowiedz
@chuckmls nje znasz ani jednego palacza? nikt z twojego otoczenia nie pije piwka po pracy codziennie? Nie pijesz kawki rano bo inaczej nie możesz wystartować? każdy człowiek na świecie jest w zasadzie ćpunem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jaracze kanabinolu to turbo leniwe trutnie


@chuckmls: odniosę się do tego ponieważ od wielu lat palę regularnie. Mam ambitną pracę, mam kilka hobby, uprawiam sport, tworzę muzykę. Moi znajomi którzy również regularnie palą również prowadzą normalne życie, korzystają z życia i rozwijają swoje zainteresowania. Jak człowiek leniwy z natury zacznie jarać to nie znaczy, ze to blanty zrobiły z niego lenia.
Ba, mam znajomych którzy regularnie palą a są prawnikami,
  • Odpowiedz
Całkowicie bezużyteczne, zanim napój zostanie przetransportowany i sprzedany w sklepie wszystko się rozleje.


@lukaszbsk: ale nie rozumiesz - m-------a to wolnosc, m-------a to nadzieja( ͡° ͜ʖ ͡°) , a zle opresyne panstwo zakazuje tego
  • Odpowiedz
@dead_inside19: Nie boli, kompletnie nie mam nic przeciwko, bawi mnie jedynie gloryfikowanie konopii jako remedium na całe zło. Jaracze patrzą na to zawsze z jednej strony, taka tam bezpieczna roślinka hehe nie da się przedawkować, rozluźnia, uspokaja. Brakuje tylko wspomnieć jak takie działanie może być również wyniszczające, brak chęci, brak ambicji, ciągłe zmęczenie, luki w pamięci. Rynek C-D to inny wymiar beki i zwykłe kręcenie lodów na suszu, żelach, liquidach
  • Odpowiedz
Brakuje tylko wspomnieć jak takie działanie może być również wyniszczające, brak chęci, brak ambicji, ciągłe zmęczenie, luki w pamięci.


@system_hydroponiczny: weź pod uwagę, że
1. na każdego działa to inaczej i nie każdy odczuwa negatywne skutki jarania
2. trzeba palić codziennie żeby odczuwać jakiekolwiek problemy a to jest patologia bez względu na używkę
  • Odpowiedz