Wpis z mikrobloga

@newnormal Pytanie o jakich warunkach mówimy. Bo jeśli o normalnych, to lekko prąciowe rozwiązanie. Ale jeśli dopiero podczas kompostowania jak pisze wyżej @uszanowanko, to wygląda już dużo lepiej. Tylko dalej pozostaje pytanie, jaka jest trwałość takiej butelki w normalnych warunkach.
  • Odpowiedz
@dead_inside19: ta bo ty wiesz co ja robię hehe :) nie nazwałem cię ćpunem tylko trafnie porównałem przydatność rozpadającej się butelki to przydatności osoby uzależnionej od narkotyków. Ale skoro się identyfikujesz no to wszystko jasne.
  • Odpowiedz
@newnormal: czyli nie będę mógł jednej i tej samej używać przez pół roku, tylko co tydzień będę musiał kupować nową, co będzie napędzało produkcje butelek i emisje gazów cieplarnianych do atmosfery wytworzonych przy jej produkcji?
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: gdybym dostawał hajs za każdym razem jak słyszę #!$%@? młodego adepta hypka to bym był bogatszy. Nie znam ćpuna czyli osoby która regularnie przyjmuje jakieś substancje uznawane za narkotyczne, która by wiodła normalne życie w aspekcie fizycznym i moralnym.
  • Odpowiedz