Wpis z mikrobloga

Kurde. Nie wiem co jest grane, ale mam taką jedną spółke którą juz kilka razy ani nie moglem sprzedać ani kupić po aktualnym kursie. Przykladowo wczoraj gdy kurs byl na 0,40 - ustawilem sprzedaż z takim samym limitem, ale nie sprzedało, potem spadł chyba na 0,388 - przestawilem limit sprzedaży, ale i tak nie sprzedało. Przez to nie sprzedalem w ogle i dzisiaj leci na ryj. Jak kupowalme to bylo podobnie. Musialem chyba zawyżyć limit zeby weszło (jak kurs byl na 0,90, to ustawilem 0,92)

#gielda
  • 8
Masz na myśli arkusz zleceń? Moge tylko patrzyć na te sprzed 15 minut, wiec chyba nic mi to nie da


@lastro: A gdzie masz konto maklerskie? W mBanku arkusz z jedna najlepszą ofertą jest za darmo.
Chodzi o to, że np.:
- kurs wynosi 3 zł ( po tyle była inna transakcja)
- najlepsza oferta sprzedaży jest za 3,05
- najlepsza oferta kupna jest za 2,95
Jak wystawiasz swoją nawet z
@Zsan: Wlasnie to na laurenie. #!$%@?. WIedzialem kiedy trzeba sprzedać zeby poczekać na 30 groszy i odkupić, ale sie nie sprzedało

@Kuklak: Mam konto maklerskie w ING

- kurs wynosi 3 zł ( po tyle była inna transakcja)

- najlepsza oferta sprzedaży jest za 3,05

- najlepsza oferta kupna jest za 2,95

Jak wystawiasz swoją nawet z marginesem np. 2,97 to i tak może się nie sprzedać - najlepsza oferta
Tzn. Aktualnie widoczny kurs, to po prostu ostatnio przeprowadzona transakcja sprzedaży lub kupna? Ale jakos na innych spolkach mi wchodzą zlecenia sprzedaży kupna, po aktualnie widocznym kursie


@lastro: Z tego co wiem, to tak. Jeśli Ci wchodzi zlecenie, to znaczy, że po drugiej stronie pojawilo się zlecenie, które pozwala na realizację Twojego - z odpowiednim limitem lub PKC