Wpis z mikrobloga

@niochland: xD A czy ja pisałem, że nabranie masy mięśniowej od razu sprawi, że wizerunkowo zrównasz się z kimś typu Henry'ego Cavila? Pisałem, że poprawi twój wizerunek w znaczącym stopniu i będziesz wyglądał zauważalnie lepiej niż wcześniej. Nie porównuj się do innych, tylko do siebie z przeszłości, bo zawsze znajdzie się ktoś "lepszy".
A w ogóle, to ten niższy ma z 20% BF, jego sylwetka nie jest estetyczna.
przecież twoje zdjęcie przeczy słowom. Zakryj jego twarz, nadal będzie przystojny. Myslisz, że urodził się z takim ciałem? Zdobył je wyłącznie ciężką pracą. Gdyby mial trądzik i sie garbił geny by mu nie pomogły


@Pierorzek: Ty auntetycznie chyba jesteś debilem.
Ten "człowiek" nie zdobył tych mięśni ciężką pracą. Ten "człowiek" to renderowane zdjęcie, żaden rzeczywisty człowiek tak nie wygląda.
Dla Ciebie Star Wars to pewnie film historyczny :D
@Mieszkopol: @SmutnyKot: @01ab: wy inaczej to odbieracie niż ona, bo to jest jej twarz przerobiona w aplikacji na męską i to sprawia że wydaje jej się że wygląda dziwnie. Przeróbcie siebie na kobiety to też będziecie mieć takie dziwne uczucie i pewnie ocenicie siebie inaczej niż ktoś obcy.
@prosty_banan: A na ile według ciebie wygląda?
Górne mięśnie proste brzucha zarysowane raczej subtelnie, a dolne w ogóle - na dole brzucha widoczna poduszeczka. Lekko otłuszczona klatka piersiowa i boczki, przez co brakuje wcięcia w talii. Porównaj do definicji mięśniowej tego pana obok
Ogólnie, na oko - nawet spora masa mięśniowa, ale też tłuszczowa.
Brzuchol00 - @prosty_banan: A na ile według ciebie wygląda?
Górne mięśnie proste brz...

źródło: comment_15977649300UY9BzNbFrzSguP3eI5udv.jpg

Pobierz
@Brzuchol00: to też uzależnione jest od samego człowieka, genetyka poniekąd też warunkuje w których dokładnie miejscach będzie się gromadził tłuszcz choć fakt - reguła jest taka że u mężczyzn zazwyczaj jest to talia, brzuch a u kobiet biodra i niższe partie, ale koledze ze zdjęcia wyżej dałbym troszkę mniej niż 20%. Suma summarum fakt walnąłem się, ja po prostu w pasie mam jeszcze troszkę fatu do ścięcia a jak się ostatnio
@ania_szlezak: @Mieszkopol:

Każdy ma subiektywne gusta, ale to nie odbiera zdolności oceny jak inni zareagują na dany wygląd, który obiektywnie był tutaj ponadprzeciętny. Zresztą już pisałaś, że ta akcja to bait, więc skończ rżnąć głupa. Doskonale sobie zdajesz sprawę, że grupa facetów, którzy jednocześnie mają zawód o wysokim statusie społecznym i zarobkach, są wysocy, przystojni i wysportowani, jest bardzo mała i laski będą na to lecieć. Bądź co bądź zajmujesz
PoncjuszPijak - @ania_szlezak: @Mieszkopol: 

Każdy ma subiektywne gusta, ale to ni...

źródło: comment_1597779588X9F5h6dEoUmlaiE655E8Gs.jpg

Pobierz