Wpis z mikrobloga

@Mieszkopol: @SmutnyKot: gościu przystojny, autorka już odleciała dawno. Potem przez takie jak ona wszystkie jesteśmy postrzegane jak roszczeniowe zołzy, którym nie da się dogodzić, a prawda jest taka, że przymykamy oko czesto ( ͡° ʖ̯ ͡°) Byłam w dwóch związkach, gdzie facet nie był super ciachem, jeden miał nadwagę, a i tak kochałam.
  • Odpowiedz
@niochland: przecież twoje zdjęcie przeczy słowom. Zakryj jego twarz, nadal będzie przystojny. Myslisz, że urodził się z takim ciałem? Zdobył je wyłącznie ciężką pracą. Gdyby mial trądzik i sie garbił geny by mu nie pomogły
  • Odpowiedz
@greyson: jeny no porozciągałbyś się trochę to byś urósł!

Mój brat miał 12 lat i miał 170 cm i ćwiczyli na wfie i teraz ma 15 lat i 187. Ty też tak możesz! Pewnie się nie starasz nawet...
  • Odpowiedz
@ania_szlezak: Może nie doczytałem, bo nie śledzę na bieżąco, ale czy zrobiłaś TEST wykorzystując faceta będącego w każdym aspekcie ponadprzeciętnym? Student prawa = górna połowa potencjalnego statusu społecznego; 185 wzrostu przy średniej w PL poniżej 180 i twarz (aspekt oczywiście zależy od gustu) 7/10.

Nie za bardzo rozumiem, co w takim razie ten test miał pokazać. Mi pokazał, że ponadprzeciętny mężczyzna "ma branie", ale to każdy wie. Czy doczekamy się bardziej
  • Odpowiedz
@niochland: @greyson:
Jakkolwiek "krótkich" kości byś nie miał, to nabranie masy mięśniowej w 100% przypadków poprawi twój wizerunek w znaczącym stopniu. No, ale łatwiej jest obwiniać to, na co się nie ma wpływu - geny i wredne p0lki
Taka to natura przegrywów
  • Odpowiedz