Wpis z mikrobloga

  • 13
Drodzy #incel i #przegryw z dumą wam mówię że wasze życie nigdy się nie polepszy. Pamiętam dokładnie jak w wieku 17-20 próbowałem rozwijać siebie, nic mi nie wychodziło dlatego #!$%@? się w ostre dragi. Nie skończyłem żadnej szkoły, nie miałem nigdy relacji jako znajomi czy miłosnej. Musicie zdać sobie sprawę że jesteśmy nic nie wartymi śmieciami w obecnym systemie społeczeństwa jak i rynku matrymonialnym. Mamy tego pecha ze urodziliśmy się gdzie człowiek nie ma żadnych drapieżników które czyhały na nas na każdym kroku w dalekiej przeszłości. Gdybyśmy urodzili się w prehistorii wlasnie my byśmy byli pożarci przez dzikie zwierzę ze względu na czynniki biologiczne. My niestety nie mamy tego luksusu i musimy trwać w tym głównie mając pragnienie zaspokojnia potrzeb i jednocześnie brak możliwości ich spełniania. Czasem się zastanawiam po co w tym tkwimy? Czy nie lepiej by było dla społeczeństwa nas zlikwidować w specjalnych komarach dla eutanazji? Jednocześnie świat pozbył by się słabych genów które i tak nic w życiu nie osiągną i nic nie wniosą dla świata. #blackpill jak i różne badania społeczne dowodza ze wygląd to nie tylko część naszego życia; WYGLĄD TO JEST #!$%@? WSZYSTKO. Inteligencja jest ściśle skorylowana z wyglądem. Nawet to czy osiągniesz sukces zależy tylko i wyłącznie od wyglądu. Gdy jesteś atrakcyjny i masz symetrię twarzy jesteś zdecydowanie lepiej traktowany. Wasze fobie i zaburzenia psychicznie nie biorą się znikad. Czemu twoja głowa zawsze była spłukiwana w kiblu? Czemu akurat ty byłeś pośmiewiskiem nieważne gdzie poszedłeś, a nie gościu z kwadratowa szczeka, umięśnieniem, prostym nosem i bujna grzywa? Myślisz że twój charakter w tym grał rolę.? Nie mój drogi twoje geny zdecydowały o tym gdy leżałeś w łonie matki. Gdy twój nos zaczynał przypominać hak, zuchwa się rozpoczęła cofać, powieki przykrywały pół oka i wyglądałeś jakbyś był zmęczonym idiota. Bo właściwe taki byłes, byłeś tym idiota. Twoja morda to określiła. Nie wiem na co czekamy? Na lepsze jutro? Go nie będzie im szybciej sobie uświadomicie tym lepiej. Zawsze możecie napychac portfele #!$%@? psychologów, którym płacicie za rozmowę bo nie macie żadnych przyjaciół, a rodziny nie obchodzą wasze problemy czy mówią ogarnij się. To nie jest koniec, dla nas życie nawet się nie zaczęło.
#blackpill #redpill #itsover #samotnosc #przegryw ##!$%@? #stulejacontent #bluepill ##!$%@? #brzydal
  • 6
  • Odpowiedz
@Bartas1337: Na małą wskazówkę, że raczej w słowach OP jest większa racja, podam przykład tzw. syndrom bitch face - tam masz pewną określoną sztywną negatywną mimikę, mimo że wewnętrznie możesz mieć cały ferwor zupełnie normalnych uczuć.
Nie wiem czy to jest zbadane, czy to zależy od słabego/braku sygnału z mózgu, czy problem z przewodnictwem sygnału, czy może z działaniem mięśni, błon ścięgien, naciągu skóry i budowy kości?
Przy bitch face jesteś
  • Odpowiedz