Wpis z mikrobloga

Z jednej strony wydaje się to niesamowite, że 200 km na wschód od Warszawy graniczymy z krajem, gdzie wyglądający jak klaun dyktator pałuje ludzi za to, że chcą wolności. Z drugiej strony dobrze wiemy, że większość głosujących na pis i konfederację chciałaby tego samego u nas w kraju. Straszne, jak krucha jest ludzka wolność i godność.

#bialorus #polska #bekazpisu #neuropa
  • 38
@Kosmiczny_pies_Kazak: A tam czekają na akcje wschodnie, po co ? daj pan spokój to obciach... Przecież oni z PIS już pojęli wiedzę jak to się robi w demokratycznym kraju bezpośrednio u źródła. Czyli doświadczonego zachodniego nauczyciela Francuza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BasTajpan: Na razie prawo głosu to zabiera sukcesywnie pis rozmontowując sądownictwo, a teraz biorąc się za media. I gwarantuje ci, że nikt mnie od koryta nie odsunął, za rządów PO byłem gówniarzem i moi rodzice generalnie żyli w biedzie bo podlasie. Gdybym był nierobem i dzieciorobem to pewnie głosowałbym teraz na pis bo socjal. Na szczęście miałem jakieś ambicje, wykształciłem się i doszedłem do czegoś własnym sumptem i temu może dostrzegam
Up: ciekawe za co poleciał post kolegi korwinisty, był głupi ale ja go nie zgłaszałem bo żadną miarą nie poczułem się obrażony. Nieodpowiednie treści? Z całym szacunkiem, ale tutaj można nawet pisać rasistowskie rzeczy lub wzywać do pogromów i nie ma żadnej reakcji. Moderacja jak zawsze działa jak maszyna losująca, nie wiadomo o co chodzi.
@Kosmiczny_pies_Kazak: Nie zrozum mnie źle. Chodzi mi o to, że napisałeś:

to niesamowite, że 200 km na wschód od Warszawy


Jednak nie poszedł... Zmieniły się zasady wojny, nie ona sama, parafrazując Roda Perlmana i Sneka z MGSa... I prawdopodobnie tak właśnie będzie- kraje które teraz pomóc mogą, czekaja na "pretekst". Masakrę, dzięki której będą mogły uzasadnic jakąkolwiek interwencję, nawet jeżeli buły by to "butelki z wodą" ( ͡~ ͜ʖ