Wpis z mikrobloga

Z jednej strony wydaje się to niesamowite, że 200 km na wschód od Warszawy graniczymy z krajem, gdzie wyglądający jak klaun dyktator pałuje ludzi za to, że chcą wolności. Z drugiej strony dobrze wiemy, że większość głosujących na pis i konfederację chciałaby tego samego u nas w kraju. Straszne, jak krucha jest ludzka wolność i godność.

#bialorus #polska #bekazpisu #neuropa
  • 38
@Usmiech_Niebios: Przestań manipulować. Dobrze wiesz, że w tym obrazku pod hasłem "pedofile" chodzi o gejów, a nie o pedofilów. Chociażby jeżdzące po Polsce furgonetki zrównywały homoseksualizm z pedofilstwem. Prawdziwe byłoby by pytanie czy można publicznie wygłaszać tezę, że pedofile=homoseksualiści i myślę że tutaj każdy inteligentny człowiek sam już może sobie odpowiedzieć, czy można.
@Usmiech_Niebios: Czytam to co teraz napisałeś i Bóg mi świadkiem, że nie mam pojęcia o co ci chodzi. Chyba sam nie wiesz, tak już się zakręciłeś, byle tylko nie przyznać się do tego, że nie zrozumiałeś prostego obrazka. Nie będę rozmawiał o tym co można mówić w stosunku do pedofilów bo obrazek dotyczy haseł rzucanych pod adresem gejów, a nie pedofilów. Oskarżenie o pedofilie pada tutaj jako inwektywa, tak samo jak
i Bóg mi świadkiem, że nie mam pojęcia o co ci chodzi.


@Kosmiczny_pies_Kazak: to już nie moja wina.

dotyczy haseł rzucanych pod adresem gejów, a nie pedofilów

to można się tak zwracać do pedofilów czy nie można?

zostali użyci w charakterze inwektywy

to coś zmienia? Naprawdę się wijesz, a masz się zgodzić z panem z obrazka albo mu zaprzeczyć - można kazać pedofilom #!$%@?ć? Czy nie można?
to już nie moja wina


@Usmiech_Niebios: Twoja, bo uciekasz od meritum rozmowy.

to można się tak zwracać do pedofilów czy nie można?


Kolejny raz powtarzam, że to nie oni są przedmiotem tego obrazka. Nikt tak się do pedofilów na tym obrazku nie zwrócił, czego ty nie zrozumiałeś, a teraz nie potrafisz stanąć w prawdzie.

Naprawdę się wijesz, a masz się zgodzić z panem z obrazka albo mu zaprzeczyć - można kazać
@Usmiech_Niebios: Co xD? Super, że sam ze sobą się dogadałeś. Gratuluje. Że już nie wspomnę o logice rozwiązania zgodnie z którym zakaz wulgarnego zwracania się do pedofilów równa się z ich akceptacją. Żenująca manipulacja i brak odwagi by przyznać się do tego, że przerosła cię interpretacja śmiesznego obrazka.
próbowałem z Tobą, ale z psem nie można.


@Usmiech_Niebios: Dziękujemy panu, z chamem nie będę rozmawiał.

Ostatecznie powołując się na obrazek nie udzieliłeś odpowiedzi tak/nie przez 5 postów.


Jakiej odpowiedzi, skoro pytając mnie "czy pan z obrazka ma racje co do pedofilów" od razu stawiasz fałszywą tezę bo pan z obrazka w ogóle nie miał na myśli pedofilów.