Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Nie ma za bardzo w co grać na tym switchu... kupiłem jakoś na poczatku roku i juz powoli kończą mi sie pomysły. Zelda botw, links awakening, mario odyssey, luigi mansion, fe three houses, octopath traveler, xenoblade, astral chain. We wszystko gralem, jedne byly lepsze, inne gorsze. Animal crossing i pokemony mnie nie jarają. W indyki z ciekawymi pomysłami ale ciągle idź w prawo mi sie nie chce grać.
Macie coś naprawde ciekawego do polecenia?
#nintendoswitch #nintendo
  • 13
@dobry_lujek: Właśnie dokładnie to samo mam. Xenoblade i luigi mi zostały z exclusivów, które mnie interesują. Duże tytuły nieekskluzywne jak diablo czy wiedźmin mam na PC i drugi raz nie będę drugi raz kupował. Myślę nad wymianą na PS4 Pro. Jeszcze te 2 gry przejdę i tak pewnie zrobię, chyba, że zapowiedzą Zelde Botw 2 czy coś innego fajnego bo teraz nic takiego nie widać na horyzoncie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
W wiedzmina czy diablo to ja juz dawno grałem. Bolesna prawda jest taka, ze wiekszych exclusivów oprócz tych co wymieniłem już nie ma.. chyba faktycznie trzeba to sprzedac lub wymienic na xboxa/ps. Ale i tak nie żałuje :)
Ja wychodzę z założenia, że jak przeszedłeś to co chciałeś przejść, to sprzedaj to i tyle. Nie ma co się męczyć i na siłę szukać pretekstu, żeby sprzęt był użyteczny. Niech będzie użyteczny w czyichś innych rękach. Poza tym sprzedając Switcha raczej nie wyjdziesz na duży minus, a jak udało Ci się dorwać go po taniości to i pewnie na plus wyjdziesz ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dobry_lujek: paper mario to nowość, ten rok jest słaby pod wzgledem premier przez covida

Smash powinien przypaść do gustu, pokken, to dobre bijatyki.
Luigis mansion 3 i paper mario to fajne spokojne gry skierowane do dzieci z nuta wyzwania dla starszych

Mario maker 2 to platformowka tworzona przez graczy, jesli jarają Cie mario 2d to genialna produkcja
Astral Chain to bayonetta 3, oczywiście póki nie wyjdzie prawdziwa część, zacba produkcja na