Wpis z mikrobloga

@OLLEKS: Ja zrobiłem polerke + najtansza ceramike i widze kolosalna różnice. Wczesniej jak myłem auto to i 10 zł nie starczało a najczesciej musialem byc recznie bo myjka by nie domyła wgl
  • Odpowiedz
@Eplan: ja też robiłem i różnica jest może do 5 mycia. Nigdy więcej za taką kasę. Niby kropelki się robią z wody zamiast plam, ale jak to wyschnie to auto jak jajko w plamy wygląda.
  • Odpowiedz
@OLLEKS: Dziwne, u mnie naprawde najtansza ceramika króra sam nakładałem i widze efekt a mam ją ponad pół roku na aucie. A co do plam to faktycznie, trzeba wytrzeć auto po myciu, znajomy polecał jakis plak wosk na mokro niby z nim jeszcze latwiej przetrzeć zbey nie było tych zacieków. U mnie bez ceramiki auto tez zawsze było całe w kropkach po myciu (czarny lakier)
  • Odpowiedz
@Eplan: Może to z tego powodu, że sam nakładałeś i się przyłożyłeś. Może spróbuję kiedyś. Też mam czarny lakier i ujowo to wyglądało.
  • Odpowiedz
@Mete: @Inboxie: ADBL na felgi i na robale + ceramika na plastikach a na całym aucie jest folia. Wszystko schodzi nawet wodą a brud nie przywiera więc tylko kurz i błoto jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz