Wpis z mikrobloga

Mizoginia na wykopie osiąga w tym momencie poziomy absurdu. Teraz będziecie wklejać screeny z aplikacji randowych i wylewać wiadro pomyj na dziewczyny które śmiały umieścić tam swoje zdjęcie w (o zgrozo!) bieliźnie?

Wiecie na czym polega ironia i absurd całej sytuacji?

Wejdź w profile mężczyzn, którzy uprawiają sporty siłowe, sztuki walki, czy zwyczajnie fitness. Również epatują ciałem, wyobraź sobie że nawet bardziej niż dziewczyny.

Co jest w tym obłędzie smutne? Często zdarza się iż np. chcesz pochwalić się ładną figurą i w lustrze niesamowicie wyglądasz w nowej bieliźnie, więc traktujesz fotografię niczym sztukę w kontekście czysto estetycznym bez kszty wyuzdania ale boisz się nią podzielić w obawie przed tym czy ktoś nie odbierze tego jako atencjonowanie a nawet epatowanie ciałem. Mężczyzna nie ma takiego problemu bo jego nikt nie uzna za "atencyjną szmulę" kiedy wrzuca sesję napinania mięśni w samych slipach. Spojrzałeś kiedyś z podobnej perspektywy, niebieski pasku?

#tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #mizoginia #bekazprawakow
P.....a - Mizoginia na wykopie osiąga w tym momencie poziomy absurdu. Teraz będziecie...

źródło: comment_1597647613AzpByI8qPXRDpTU0Vfp7zY.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@Phyrexia: wiesz co jest tak naprawdę smutne? To że ludzie udostępniają zdjęcia swojej twarzy na stronach ogólnodostępnych.
Zidiocenie społeczeństwa już dawno wywaliło poza skale, teraz to tylko odgarniamy kolejne warstwy mułu w tym bagnie #!$%@?.
  • Odpowiedz
Normalny facet raczej sobie pomyśli coś w stylu "fajna ruchawica", a przegrywy hejtuja, bo wiedzą, że jakakolwiek dziewczyna jest poza ich zasięgiem. Łatwiej kogoś nienawidzić niż zaakceptować własne #!$%@?


@Cyderek: Dokładnie tak. Są tutaj osobniki, które absolutnie wszędzie widzą typowe p0lki, "#!$%@? kobiet" i tak dalej. Wszystko dlatego, że w ten dość żałosny sposób rekompensują sobie to, że żadna dziewczyna by na nich nie spojrzała. Łatwiej jest wypierać coś i kogoś
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Sorry, moze chcialas dobrze, ale porownanie "z d**y".
Po pierwsze wrzucanie fotek swojego ciala/miesni to jest atencjonowanie sie - zarowno po stronie meskiej, jak i damskiej. Tyle faceci rzadko sie z tym kryja i nie pisza ze wrzucaja zdjecie swojego bicepsa po to czysto wstetyczna sztuka.

lustrze niesamowicie wyglądasz w nowej bieliźnie, więc traktujesz fotografię niczym sztukę w kontekście czysto estetycznym bez kszty wyuzdania

Po drugie, wydaje mi sie, ze
  • Odpowiedz
@Phyrexia czym sie roznia faceci rzezbiacy swa muskulature w pocie czola chcacy sie podzielic efektami swojej pracy od szonow w majtach wypinajace dupe lub cycki liczace na noc z czadem lub beciakow i ich portfele? Nie mam zielonego pojecia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@youknowthisxd: Wiem, widzialem to. Ale to jest albo dobre troll konto, albo typowa borderowka. Borderowki zawsze widza wszedzie mizoginie i uzywaja takich slowek-wytrychow, jesli ktokolwiek probuje je/kobiety w jakikolwiek sposob ocenic. Kumpel mial zone z borderem i to byl taki sam szablonik. A na wykopie jest masa kolesi, ktorzy przytakuja wszystkiemu, co ma cipe, wiec jest ich tu sporo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Phyrexia: wstawianie zdjęć w bieliźnie to jest atencjonowanie się. Chcesz się pochwalić jak wyglądasz w bieliźnie? Po co się chcesz chwalić? Bo brakuje Ci uwagi innych. Po co ludzie na siłę odwracają kota ogonem? Wstawiaj sobie co chcesz, zawsze się znajdą tacy, którym się to spodoba lub nie. Jak chcesz wspierać kult ciała na instagramciu to droga wolna i nie sraj żarem
  • Odpowiedz