Wpis z mikrobloga

❗️Nowy tekst na stronie❗️ #manga #mangaUpdate #nastumeYuujinchou #yotsuba #naruto

Czujecie już zbliżający się koniec wakacji? A może dalej leżycie do góry brzuchem? Cóż ani jedno, ani drugie nie wyklucza sięgnięcia po jakąś ciekawą mangę!

My przychodzimy do Was z kolejną odsłonę Manga Update. Serii, z której możecie wyczytać, co ciekawego aktualnie czytamy, ale również znaleźć motywację do rozpoczęcia jakiejś nowej serii.

W osiemnastej odsłonie goszczą na łamach naszej gałęzi:

✨ Księga przyjaciół Natsume
✨ Yotsuba
✨ Naruto

Nie zapomnijcie też pochwalić się, co Wy czytaliście w ostatnich tygodniach. Jak wypadają najnowsze kontynuacje mang, które czytacie? A może tym razem daliście szansę jakiejś jednotomówce? Napiszcie w komentarzach!

Natsume Yuujinchou, Yotsuba, Naruto | Manga Update 18

#manga #anime #komiks #leniwapopkultura
szogu3 - ❗️Nowy tekst na stronie❗️ #Manga #MangaUpdate #NastumeYuujinchou #Yotsuba #N...

źródło: comment_1597603026FYtgZYOEbsRvvIVS5evKM2.jpg

Pobierz
  • 6
podcastów


@szogu3: odpaliłem randomowy podcast od was, przewinąłem kilka minut i słyszę

kakuSZIgoto

Teraz pytanie - jesli wam nawet nie chce się ogarnąć tak prostych rzeczy jak wymowa japońskich sylab, co jest robotą na dosłownie 30min na całe życie, to podaj mi jeden powód dlaczego miałbym słuchać waszych wypocin i brać was na poważnie? Bóg jeden wie czego jeszcze się wam sprawdzić nie chciało (pomijam już ten fakt, że
@Yuusuke: A myślałeś, że może robimy to specjalnie? Aby taka sfrustrowana zielonka z wykopu mogła sobie przyjść, odreagować życie i wieczorem zasnąć z uśmiechem na twarzy, bo spełniła swój obowiązek dojechania kogoś w internecie?

A poza tym to wychowałem się na Songo Ku, z fartem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szogu3: Więc kulturalne zwrócenie uwagi na kilka kwestii jest teraz uważane za "wyżycie się w ramach odreagowania życia i dojechaniem kogoś". No cóż, zachowujesz się jak typowy SJW z twittera. Zero argumentów i projekcja problemów na innych. Dzięki, będę omijał ten portal szerokim łukiem :)