Wpis z mikrobloga

@oddalenie: facet nie może sobie pozwolić na bycie przeciętnym, tak jak kobiety

@Olajzonas: chcesz się pochwalić, że masz firmę? XD Tak, faceci mają większą presję, aż się dziwię, że trzeba to udowadniać. Od zawodowej presji, po związkową. Taki przykład: Ty masz firmę - ooo silna niezależna kobieta, potrafi wziąć życie w swoje ręce; mężczyzna ma firmę - no super, #!$%@? mnie to obchodzi. You see the difference? Mężczyźni muszą wychodzić
  • Odpowiedz
Presja wsrod kobiet jest i to wlasnie taka - ze jak za wczesnie urodzi to myslicie, ze nie chce jej sie pracowac. Pozdrowienia dla waszych mam


@Olajzonas: Czyli co, jedyna presja dla kobiety to bycie dobrą matką? Bo tak to wygląda po tym co napisałaś.

pora przestać się oszukiwać i zaprzeczać rzeczywistości. Faceci mają dużo większą presję społeczeństwa. I dlatego częściej osiągają sukces np. zawodowy, bo kobiecie tego nie potrzeba. I
  • Odpowiedz
pokaż mi zatem statystykę mówiącą o tym że większość facetów jest cipeuszami?


@windows95: ale ja nie twierdzę nigdzie, że większość facetów jest cipeuszami. Ja tylko twierdzę, że mówisz nieprawdę, że na obrazku powyżej został podsumowany typowy wykopowy spierdoks, ponieważ czynniki które zostały wypisane nad postacią mężczyzny dotyczą prawie wszystkich mężczyzn i właśnie w ostatnich latach mamy do czynienia z tego konsekwencjami.

A konsekwencji można szukać w statystykach dotyczących między innymi:
-
zexan - > pokaż mi zatem statystykę mówiącą o tym że większość facetów jest cipeuszam...

źródło: comment_15976084575je2FHcqlTAw0qiUvdPl1t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dzieciestaregomiasta: zawsze mnie zastanawia argument o braku wsparcia ze strony społeczeństwa. Przecież połowę społeczeństwa stanowią mężczyźni czyli co, samo siebie nie wspieraja? Sami wobec siebie nawzajem mają za duże oczekiwania? Sami nie pracują nad profilaktyką depresji? Halo, panowie, wspierajcie się bardziej.
  • Odpowiedz
@abcde brak wsparcia właśnie można zauważyć wśród mężczyzn, jak facet emocjonalny to go drugi wyzwie od #!$%@?, sami rywalizują miedzy sobą. Jak kobieta nie radzi sobie psychicznie to szuka pomocy, wygada się itp. kto mężczyznom zabrania wygadać się kumplowi/bratu/ojcu?

Najlepiej zrzucić wszystko na złe kobiety i społeczeństwo i potem płaku płak, faceci mają ciężej i strzelają samobóje
  • Odpowiedz
@windows95: Każdy ma swoje granice wytrzymałości, dmuchany do oporu balonik zawsze w końcu pęknie :) Nazywanie #!$%@? ludzi, którzy jedynie są po prostu ludzcy, daje jednoznaczny sygnał, że jesteś jedynie pozorantem. Pozostało ci pozować w internecie, jednak na mnie takie sztuczki nie działają, cipeczko ty moja :)

Udawanie i tłumienie emocji ma się nijak do męskości.
  • Odpowiedz
ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka - nie każdy facet ma depresje i oczekuje wsparcia. Mimo wszystko większość z nas radzi sobie normalnie, a na powyższym obrazku podsumowany został typowy wykopowy spierdoks


@windows95: ale wiesz, że definicja spierdoksu jest względna? dla mnie np. jak masz powyzej 23 lat i nie masz mieszkania bez kredytu i kupionego za swoje, blisko centrum w wojewódzkim mieście to jesteś #!$%@?ą
  • Odpowiedz