Wpis z mikrobloga

@dzieciestaregomiasta: pomysł genialny, ale że pokazuje skrajne przypadki to zostanie zjechany przez drugą stronę. Tu bardziej chodzi o to, że kobiety są traktowane jak... kobiety przez większość życia (i ja nawet ich nie winię, ze brak im empatii jak to jest być mężczyzną). Ludzie są mili, pomocni, zagrożenie fizycznej konfrontacji (tzn. dostania w ryj) jest niewielkie, w pracy koledzy chętnie pomogą zamiast udowadniać, że są lepsi od Ciebie, jeśli chodzi o
  • Odpowiedz
  • 0
@abcde Ale nie chodzi tylko o "wspieranie siebie nawzajem". W porównaniu z kobietą facet ma dużo mniejsze szanse nawet w sądzie. Słowo kobiety w oczach np. policji będzie więcej warte niż słowo mężczyzny. Przypadki agresji kobiety wobec faceta, mimo że rzadsze zbywane są śmiechem. Na facetach ciąży większą presja finansowa (i oczekiwania finansowe). Wbrew pozorom facetowi jest łatwiej zniszczyć życie niż kobiecie. To nie są kwestie "wspierania się bardziej" między sobą. Choć
  • Odpowiedz
Słowo kobiety w oczach np. policji będzie więcej warte niż słowo mężczyzny


@K021: w oczach policjanta czy policjantki?

Przypadki agresji kobiety wobec faceta, mimo że rzadsze zbywane są śmiechem.


@K021: kto się będzie śmiał? Tylko kobiety?
Co do reszty rzeczy to nie wiem, odnoszę się tylko do osławionego braku wsparcia.

Na facetach ciąży większą presja finansowa (i oczekiwania finansowe).


@K021: jeżeli kiedykolwiek jakieś dziecko coś #!$%@?, będzie brudne albo
  • Odpowiedz
Mężczyźni nie mają gorzej. Nie wiem czy mają lepiej. Jest po prostu inaczej. Ale warto zauważyć że mężczyźni sami sobie wzajemnie często nie ułatwiają życia. I nie ma powodu zrzucać winy wyłącznie na kobiety


@abcde: damn w koncu ktos to dobrze ujął
  • Odpowiedz