Wpis z mikrobloga

Alternatywna rzeczywistość, która nie ma miejsca. Czyli faceci nie chcą się kochać z dziewczynami, hipergamia męska wybiła a faceci nie odczuwają pożądania seksualnego wobec dziewczyn poniżej 9/10, no po prostu nic. Wolą tylko oglądać mecze, pic alko i grać w gry.

Piątek wieczór w klubie, przy barze dwóch chłopaków i podbijają do nich dziewczyny śliczne 7/10 i coś tam zagadują o pójściu do nich itp. Faceci? Totalna olewka. Laski orbitują, komplementują i stawiają drinki czyli robią to co teraz spermiarze. Nic. 0 zainteresowania. W koncu obie odchodzą i zaczepiają typka 3/10. "Anon mamy ochote na trójkąt" - co ty na to? Dzięki, ale wyszła cod warzone, nara. -Co wyszło? Zanim doczekały się odpowiedzi koleś sie oddalił. Niekochane laski zaliczyły kolejny taki sam, samotny wieczór.

Powstaje robsa.pl - portal pełen facetów, wysportowanych i przystojnych i nielicznych którzy zgodzili się dostawać kase za seks, z którego nie czerpią przyjemności, bo nie mogą czerpać bo ich klientki to laski poniżej 9/10 a nawet mając taką 10/10 nie czują nic albo tylko obrzydzenie. Ale praca to praca - kase biorą, a zainteresowanie nimi jest ogromne, bo tylko oni mają jako taką ochotę na seks.

I teraz jak myślicie? Czy na wykopie i innych stronach i na żywo - laski korzystałyby z takich usług czy nie? Czy podwójne standardy byłyby obecne czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze znamy odpowiedź. -"Ah byłam dziś u Robsanka, ale mnie przeleciał, było bosko" - napisała mirabelka na tagu #robsa -"Ja ide jutro, zazdroszcze ci ale u mnie w mieście mało robsanków :("
Zewsząd płynęłyby słowa otuchy dla takich dziewczyn chodzących na robse. Bo to nic złego, bo jak nie mają dostępu z normalnymi chłoapkami to mają sobie odmawiać bliskości i przyjemności? W końcu dobrze zarabiają, stać ich!
Wołam: @programista1992 (Polecam jego wpis - https://www.wykop.pl/wpis/51345413/prostytucja-fakty-i-mity-1-czy-prostytucja-jest-le/) @AssRock @TestoDepot bo chcieli

#blackpill #redpill #roksa #tfwnogf #logikarozowychpaskow #mgtow
pijekubusplay - Alternatywna rzeczywistość, która nie ma miejsca. Czyli faceci nie ch...

źródło: comment_1597595116bmhM1KMl8GJtqC8Cmm1vY2.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Owszem, na planecie Inceluton w galaktyce Spierdox to laski spermią do facetów i podniecają się przy wrażliwych, brzydkich, pryszczatych i jąkających się, chcących trzymać swoje dziewczyny za rękę w blasku księżyca, a silni, umięśnieni, pokryci tatuażami i napakowani testosteronem faceci płaczą i są sami marząc by pokochałą ich jakaś laska 3/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: jak tak mozesz pisac intzelu!Ja i moje kolezanki wolimy takich normalnych,nie przerysowanych mezczyzn 3/10 z zakolami i 167cm!To ze moj chlopak ma 210cm,kwadratowa szczeke i 12pak na brzuchu to skutek tego ze tamten moj kolega ma zone!Normalnie bym sie na niego odrazu rzucila i oderwala beniza!( ͡° ͜ʖ ͡°)TeeHee
  • Odpowiedz
ja sie tylko zastanawiam czy laski wtedy by to potępiały czy korzystały mimo wszystko :D

@pijekubusplay: Wiadomo, że korzystały. Natomiast część mężczyzn pewnie by to potępiała. Nic w tym dziwnego bo to naruszałoby ich monopol na penisa. Część lasek zamiast im nadskakiwać, zabiegać czy płacić za nich w różnych sytuacjach mogła by po prostu zapłacić robsie i mieć tą chwilę bliskości i seksu. Brzmi znajomo? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Wiadomo, że korzystały. Natomiast część mężczyzn pewnie by to potępiała. Nic w tym dziwnego bo to naruszałoby ich monopol na penisa. Część lasek zamiast im nadskakiwać, zabiegać czy płacić za nich w różnych sytuacjach mogła by po prostu zapłacić robsie i mieć tą chwilę bliskości i seksu. Brzmi znajomo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ludwikVwazon: Ale wtedy nie byłyby prawdziwymi kobietami zdobywczyniami ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Ale wtedy nie byłyby prawdziwymi kobietami zdobywczyniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@programista1992: Tak, prawda. Natomiast część byłaby do tego zmuszona. Bo kto to widział kobietę dziewicę po 20. To przecież wiadomo, że z nią jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: Świetny eksperyment myślowy, ogólnie złoto. Znalazłem tylko dwa miejsca do których logiki można się przyczepić.

Powstaje robsa.pl - portal pełen facetów, wysportowanych i przystojnych i nielicznych którzy zgodzili się dostawać kase za seks, z którego nie czerpią przyjemności, bo nie mogą czerpać bo ich klientki to laski poniżej 9/10 a nawet mając taką 10/10 nie czują nic albo tylko obrzydzenie. Ale praca to praca - kase biorą, a zainteresowanie nimi
  • Odpowiedz