Wpis z mikrobloga

A w czym ci ono przeszkadza? Skoro nie jest to informacja dla ciebie istotna, to możesz to śmiało ignorować.


@anonimek123456: a w czym ci przeszkadza jego krytyka? Czy WSZYSTKIE wypowiedzi, które śmią nie czcić kobiet i LGBT są przez was niemile widziane? Zamordyzm się marzy, nie? Pozytywnie, albo wcale. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
przynajmniej wiadomo gdzie normalni ludzie nie dostaną w mordę za przyjście w złej koszulce albo z tęczową przypinką.


@anonimek123456: Powtarzasz bzdury jak twój bohater Biedroń, który opowiadał o barach czy lokalach, w których biją biednych gej0w w Polsce, ale o konkretnych przypadkach nie potrafił powiedzieć.
  • Odpowiedz
Czy WSZYSTKIE wypowiedzi, które śmią nie czcić kobiet i LGBT są przez was niemile widziane?


@UberKatze: Odpowiadam w moim imieniu - tak.

Zamordyzm się marzy, nie?


Odpowiadam w moim imieniu - tak (i na szczęście homoterroryzm rośnie w siłę).
  • Odpowiedz
@anonimek123456: wybierając się do knajpy bez tego oznaczenia posiadając tęczową torbę, tuż po przekroczeniu progu wyskakuje właściciel zza kasy i wali takiego na p---ę po czym kucharz i kelnerki okładają go patelnią i mopem aż homoseksualista przestanie się ruszać. Tak ta projekcja wygląda w twojej głowie?
  • Odpowiedz
No i na tym polegają twoje problemy


@UberKatze: To nie są problemy. To sytuacja, nad którą pracuje wiele ludzi i firm na świecie. Z sukcesami. Sam spójrz jak są pieknie banowane homofobiczne treści i inne prawackie urojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak ta projekcja wygląda w twojej głowie?


@system_hydroponiczny: Nie, ale dzięki temu oznaczeniu można mieć pewność, że nie stanie się tam osobom nieheteronormatywnym
  • Odpowiedz
@anonimek123456: ale nie ma do zaznaczenia opcji "zarządzane przez mężczyzn". No i co ma oznaczać "Przyjazne dla osób LGBTQ"? Czy jeśli prowadzisz Żabkę to czy jest ona przyjazna czy nie? Jakie firmy są nieprzyjazne dla osób LGBTQ?
  • Odpowiedz
ale nie ma do zaznaczenia opcji "zarządzane przez mężczyzn".


@cns: A w jakim celu miałaby powstać? To nie mężczyźni boją się kobiet, ale kobiety są najczęściej wykorzystywane przez mężczyzn.

Jakie firmy są nieprzyjazne dla osób LGBTQ?


Nie wiem jakie są nieprzyjazne, ale wiem, dzięki tym oznaczeniom, które na pewno są.
  • Odpowiedz
  • 0
@anonimek123456 nie napisałem, że mi to przeszkadza. XD Tylko chodzi o cały sens tego, bo mi jedynie co przychodzi do głowy, to żeby poinformować potencjalnych pracowników, czy chcą się pchać do miejsca pracy, gdzie zarządza nimi kobieta, a nie mężczyzna. Ale oni stanowią może jakiś 0,001% sprawdzających lokal na Mapach Google.
  • Odpowiedz