Wpis z mikrobloga

Też mieliście tak, że odrzuciliście takie tępe laski, typu #plodnajulka albo #p0lka ktore brzydkie nie byly, ale przerażało was zalanie takiej dziury, a potem myśl o tym, że może jej się obudzić jakiś instynkt i nie będzie aborcji, a wy będziecie zmuszeni do bycia z nią w jakiejś relacji do końca życia? Ja zdecydowanie mam tak za często. Nawet ostatni raz z trzy tygodnie temu, olałem dziewczynę, gdy chciała do mnie przyjść, bo akurat wolna chata itd. Ale myślę, a jak mi pęknie guma i będzie wpadka.
#przegryw #samotnosc #seks

Miałeś tak?

  • Tak, miałem 59.5% (72)
  • Nie, nie mialem 40.5% (49)

Oddanych głosów: 121

  • 21
@dzikiwonsz21: ja od walenia konia mam znieczulonego fiuta, że nawet jak ostro walę laskę to i tak nie jestem bliski dojścia i ostatecznie ręką dokańczam a ona bierze białko do ust albo na twarz i nie ma szans na ciaze ¯\_(ツ)_/¯
@dzikiwonsz21: jedyne co możesz zrobić to co kilka minut wyciągać i sprawdzać czy gumka cała, plus ostatecznie zastosować moje rozwiązanie że wyciągasz i kończysz poza cipą, innego wyjścia nie ma. To tylko w Twoim łbie siedzi.
@czitauri: XD potem jeszcze wrócił na ziemie bo ziomki w niebie poinstruowali go jak wyrywać super lochy no ale jak zmartwychstał i zobaczył że sytuacja na rynku świń jest coraz gorsza to wymiśkował do królestwa niebieskiego na stałe