Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cały czas o niej myślę, zaraz jak wstanę to mam ją w głowie, w dzień cały czas tylko ona, gdy zasypiam to jest to samo. To jest zauroczenie, czy się zakochałem?

#zwiazki #milosc #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytanie #kiciochpyta ♯pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f390230e3135a007e5a0a17
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TroskliwaKaryna:

w takim razie jak to jest zauroczenie to aż się boję pomyśleć jak wygląda 'zakochanie'


No właśnie miłość to nie są targające człowiekiem emocje, to nie jest stan, że nie można jeść, spać i myśli się tylko o tej osobie (to jest zauroczenie spowodowane całą tą chemią organizmu). Miłość to uczucie, kiedy opadnie ten hormonalny haj, kiedy nie ma już takich motylków w brzuchu, a jednak nadal pragniesz być z
  • Odpowiedz
w takim razie jak to jest zauroczenie to aż się boję pomyśleć jak wygląda 'zakochanie'

No właśnie miłość to nie są targające człowiekiem emocje, to nie jest stan, że nie można jeść, spać i myśli się tylko o tej osobie (to jest zauroczenie spowodowane całą tą chemią organizmu).


@AnonimoweMirkoWyznania: tylko, że zakochanie to jest takie mocniejsze zauroczenie wlasnie.
Miłość to kolejny stopień i warto miłości z zakochaniem nie mylić ;)
  • Odpowiedz
PrzyczajonaRozowypasek: Zauroczenie - osoba Ci sie podoba i miewasz nadzieje ze bedziecie sie spotykac i cos wiecej się rozwinie
zakochanie - myslisz o tej osobie po wstaniu, przed snem, w losowych momentach dnia, masz motylki na mysl o niej, teskniesz do tej osoby i ci bez tej osoby zle, nie mozesz sie odnalezc, musisz z nią byc ciągle
milosc - jest juz luz, nie czujesz ciaglej ochoty przebywania z ta osoba.
  • Odpowiedz