Wpis z mikrobloga

@Iskaryota u mojej żony w rodzinie jest para która specjalnie sie rozwiodła żeby ona jako samotna matka mogła brać więcej socjalu na dziecko które dodatkowo jest niepełnosprawne,
  • Odpowiedz
Chcą sobie ludzie brać ślub to niech sobie biorą, co mnie to obchodzi.


@Krs90: To jak się wypowiadasz widać cię obchodzi.

Bank podsuwałby ludziom niekorzystną umowę.
Ja bym napisał posta, żeby nie zawierać umowy, bo jest niekorzystna.

A przychodzisz taki @Krs90: i mówisz, żebym się broń boże nie wypowiadał bo to nie mój interes, co mnie to obchodzi?
Otóż obchodzi i doradzam ludziom na podstawie swoich doświadczeń, żeby nie popełnili
  • Odpowiedz
Małżeństwo z perspektywy faceta jest w ogóle bez sensu. Polecam popatrzeć co np laski robią na wieczorach panieńskich


@Gilbert_Prukwa: A mężczyźni na kawalerskich. Dokładnie. Po co się w to bawić? Lepiej być wiernym a jak się odechce powiedzieć 'do widzenia' i następnego dnia bez moralnych wyrzutów sobie codziennie już robić wieczory kawalerskie.
  • Odpowiedz
Zresztą twoje argumenty przypominają mi stękanie jakiegoś Janusza z Podlasia co wie najlepiej jak ludzie powinni żyć. Powiem ci tak, wybija mi niedługo 5 lat bezdzietnego małżeństwa i ani trochę nie czuję potrzeby rozejścia się, bo jesteśmy z różową gotowi i zdecydowani na tę formę.


@Iskaryota: Bez małżeństwa byście byli mniej szczęśliwi rozumiem. Tylko ten papierek sprawia, że jesteście zadowoleni z życia razem?
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: #!$%@? się do tego że są ludzie którzy chcą brać ślub i nie chcą mieć dzieci a ja odpowiadam, niech sobie biorą. Niesie to za sobą mimo wszystko sporo korzyści.

Musisz mieć bardzo biedne umysłowo otoczenie jak można pogadać co najwyżej o piłce nożnej i Lewandowskim.


@masz_fajne_donice: Widzę że przeanalizowałeś całe moje życie, gratulację. Twoje wypowiedzi są za to głębokie jak gitara, dusza, siema.
Krs90 - @maszfajnedonice: #!$%@? się do tego że są ludzie którzy chcą brać ślub i nie...

źródło: comment_1597571097q3oqrI3y3Yk8qTDbRyHsyE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mężczyźni na kawalerskich. Dokładnie. Po co się w to bawić? Lepiej być wiernym a jak się odechce powiedzieć 'do widzenia' i następnego dnia bez moralnych wyrzutów sobie codziennie już robić wieczory kawalerskie.


@masz_fajne_donice: No na kawalerskich mega rzadko się spotyka jakies striptizerki czy chodzi na #!$%@?. Na panienskich takie akcje to norma
  • Odpowiedz
#!$%@? się do tego że są ludzie którzy chcą brać ślub


@Krs90: Gdzie ja się #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daję rady. Nie robią nic złego, tak jak nic złego nie robi ktoś kto daje się w #!$%@? robić w banku na jakiejś absurdalnej umowie. Ale po co mają dać się w #!$%@? zrobić? Lepiej żyć bez ślubu.
To nie średniowiecze, że sąsiedzi będą gadać.
  • Odpowiedz
No na kawalerskich mega rzadko się spotyka jakies striptizerki czy chodzi na #!$%@?. Na panienskich takie akcje to norma


@Gilbert_Prukwa: To na kiepskich byłeś.
Jak ja chodzę to standard to #!$%@?, koksy i paintball.
Raz widziałem jak szczęśliwemu obecnie ojcu #!$%@? robiła loda na kawalerskim. Normalnie jest tylko taniec.
  • Odpowiedz
Widzę że przeanalizowałeś całe moje życie, gratulację. Twoje wypowiedzi są za to głębokie jak gitara, dusza, siema.


@Krs90: Skoro piszesz, że nie powinienem się wypowiadać w tym temacie, bo to czyjaś osobista sprawa, to oczywiście zrozumiałem że ty i twoje otoczenie na takie tematy też się nie wypowiadacie. Błędny to rozumowania miałem? W którym miejscu?
  • Odpowiedz
porównanie do alkoholu tez wiele o tobie mówi, polaczku alkoholiku z Podlasia xD


@Zlpnc: Widzę jak poglądy się nie zgadzają katolu z Torunia, to już pociski robisz. Nie każdy musi żyć ze ślubem do końca życia z jednym partnerem. Pewnie pierwszy i jedyny seks też z tą samą kobietą?
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice no nie powiedziałbym bo jak wpadasz w 2 próg samemu to dupa a jak masz żonę to jeszcze suty zwrot podatku co roku. A jak poskacze po cudzym #!$%@? to masz rozwód z wina jednostronna i jaśnie pani zostaje z gównem ;-)
  • Odpowiedz
ale wiesz że można mieć 100% pewność bycia z jednym partnerem do końca życia nie mając z nim potomstwa?


@SocttFavor: Oczywiście, wiem. W tych rzadkich przypadkach się opłaca. Ja z trzema kobietami byłem pewien na 100% że będę całe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz