Wpis z mikrobloga

A rozumiem ze współczesne mięso ze zwierząt które przez całe kilkumiesięczne zycie nie widziały pastwiska to samo zdrowie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Lepsze to niż pokarm roślinny. ¯\_(ツ)_/¯

Jajka skąd bierzesz?


Kurom zabieram. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

toksyny typu gluten

A wit C lewoskrętna i woda ze strukturyzatora leczą raka?


()

Znow demoniczny gluten, skąd się biorą takie rewelacje, skoro
Lepsze to niz pokarm roślinny


Lepsze z jakiego powodu?

kurom zabieram

Kury czym karmione? Toksyczne zboże czy pasza? Czy wolny wybieg i zbieranie dioksyn z pieców sąsiadów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

facepalm

Bo Twoja argumentacja momentami zbliża się do granicy ziębizmu, stad moja ironia.

To jak działa ten gluten?
Lepsze z jakiego powodu?


Rośliny są od nas bardzo daleko w sensie ewolucyjnym. Zwierzęta, szczególnie kręgowce, są bardzo blisko - metabolizm zwierząt jest bardzo zbliżony do naszego, stąd ich tkanki zawierają to, czego i my potrzebujemy. Tego założenia nie możemy zastosować do roślin. Niektórych substancji zwyczajnie brakuje (np. retinol, cholekalcyferol, kobalamina) a innych jest zbyt mało (np. niektórych aminokwasów), a jeszcze inne są często nieprzyswajalne (np. diwalentne minerały).

W przypadku zwierząt, pewne
@anonymous_derp: Dlatego w badaniach mówi sie o zróżnicowanej diecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

detoksyfikuja to co jedzą.

Nieprawda, jak w przypadku jajek z dioksynami o których pisałem.

tylko robisz z siebie debila

Ale hamuj się moze troche, bo razem z jajkami na śniadanie nie zjadłeś wszystkich rozumów, a rżniesz wybitego specjalistę ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozmawiam z Tobą jak z człowiekiem, wymieniamy poglądy.
Dlatego w badaniach mówi sie o zróżnicowanej diecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


"Zróżnicowana dieta" to polisa ubezpieczeniowa, kiedy nie masz pojęcia, co człowiek potrzebuje. Nie jest to całkowicie złe podejście, ale nie jest oparte na niczym solidnym.

detoksyfikuja to co jedzą.

Nieprawda, jak w przypadku jajek z dioksynami o których pisałem.


Zatem sugerujesz, żeby zamiast tego jeść skażone dioksynami - przecież sąsiedzi kopcą tak samo na pola jak