Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD Zwykły fanatyczny * niepotrzebna rzecz, którą wrzuca się do kosza *. Tak jak gardzę cynicznymi pisiorami pogrążającymi ten kraj, tak szury pokroju Bosaka wzbudzają we mnie wyjątkowe obrzydzenie. Jeśli szury nie pójdą w koalicję z pisem, to ten ich zmiażdży wizerunkowo, czego nie mogę się doczekać. P. S. Prawiczek w tym wziął ślub, więc teraz jest uprawniony do dyktowania innym czym jest rodzina. Żałosne.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: mnie zawsze bawi właśnie to jak bardzo nieekonomiczne jest to myślenie prawaków. Zakładając, że ludzi homoseksualnych jest tylko 2%, to mamy 760 tysięcy osób. Czyli takie dwa Lubliny. Powiedzmy, że tylko połowa w końcu się #!$%@? i wyjedzie, to znikają nam wpływy do budżetu w postaci mieszkańców jednego Lublina.
Łatwiej zlikwidować podatki niż dać gejom związki partnerskie. I szybciej, bo przecież taka likwidacja państwówki trwa kilka miesięcy, a paróweczki zaprowadzą
  • Odpowiedz
@Blaskun nie wiem czemu OP kasuje wasze komentarze, wszak to tylko dowód na to, że nie ma powodu by stawiać takie ograniczenia rodzinom LGBT. Odpowiadając na Twoje usunięte pytanie. Nic nie myślę o takich ludziach, pewnie masz Margot na myśli, nie znam tej osoby, ale nie wykluczam tego, że jest osobą transpłciową czy transeksualną. Nie widzę natomiast powodu by odmawiać osobom LGBT możliwości zawarcia związku partnerskiego, co w tym ciemnogrodzie powinno być
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Raczej nigdy nie przestanie się kręcic, bo będą chcieć jeszcze więcej np. adopcji dzieci, a tego jestem przeciwnikiem. No i tęczowi aktywiści żyją z hejtu, więc nie w ich interesie jest zmniejszanie, a raczej eskalacja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blaskun I tak tego chcą, więc chcieliby i po tym, gdy byliby uprawnieni do zawierania związków partnerskich. Już pomijam kwestię, że ktoś jest za lub przeciw takim związkom.
Serio nie chcę mi się wnikać kto żyje z hejtu, a kto nie. To nie przez aktywistów państwo ogranicza prawa tym ludziom, a w dodatku ich zaszczuwa w imię politycznych korzyści.
  • Odpowiedz