Wpis z mikrobloga

Na początku chciałbym podziękować wszystkim za pomoc i osiągnięty cel na zbiórce ! https://zrzutka.pl/5sacpm
Wszystkie wątpliwości niektórych wykopków chciałbym teraz wyjaśnić.
Zrobiłem wszystkie badania, o których wczoraj wspominałem i niestety nie jest dobrze...Nie będę dużo pisać po prostu sami oceńcie. Przed badaniami odwiedziłem szpital i poprosiłem o papier z epikryzą. Okazało się, że go nie dostałem podczas pobytu w szpitalu. Wrzucam wszystkie paragony oraz ile zrobiłem kilometrów przez całe 12 godzin jazdy po lekarzach. Dziękuje, że jesteście i pomagacie. Wołam plusujących dzięki pomocy Mirka @FHA96 #busemprzezpatologie
Wyalienowany - Na początku chciałbym podziękować wszystkim za pomoc i osiągnięty cel ...

źródło: comment_15974419485bn9ohtGuM6DVp8hmeOADH.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
@Wyalienowany: Ech, żeby nie było ukrywania danych szumowin, to menda miałby trochę mniej kolorowo, również po wyjściu z ew. pierdla. Pieprzone karynki i ich ortalionowi rycerze, oby przywalili mu jakąś grubą karę.
Powodzenia mirku i raportuj na bieżąco.
  • Odpowiedz
@Wyalienowany: Bardzo nieciekawie. Żeby tylko nie skończyło się rentą wypłacaną przez typa Tobie do końca życia (bo jednak życzę Ci odzyskania słuchu).

Bądź konsekwentny. Psychol musi ponieść konsekwencje karne i finansowe- te pieniądze będą Ci potrzebne.
  • Odpowiedz
@Wyalienowany: #!$%@? powiem szczerze że tak samo jak za młodzieńczych lat jak mnie ktoś ruszył to nawet jako 10 latek miałem taki #!$%@? w oczach że sam bym drzwi z zawiasu #!$%@?ł, tak samo i teraz. Zebrał się do kupy i urwałbym mu jaja oraz nasrał do szyi.
Nic mnie tak nie #!$%@? jak wyrządzenie komuś stałego uszczerbku na zdrowiu.
  • Odpowiedz
@Wyalienowany: Skoro to jakiś budowlaniec czy tam wykończeniowiec to chyba ma firmę? Pracuje dla kogoś czy na własny rachunek? Jak masz czas to możesz za nim jeździć, patrzeć gdzie ma robotę i tam nasyłać kontrolę ze skarbówki i PIP-u, bo pewno fakturek nie wystawia. A nawet jak u kogoś to i tak szef dostanie po dupie i może firmę zawinie, a gościu robotę straci. To tak na początek. ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Wyalienowany: przykro czytać murku. Sprawiasz sympatyczne wrażenie a Patus narobił ci problemów. Nawet jak się zdrowie wyprostuje - czego życzę, to do końca korzystaj z wszystkich kroków prawnych. Jedyna szansa na choc częściowa sprawiedliwość i może uratowanie kolejnej osoby przed tym samym losem.
Za same nerwy które teraz masz powinien świat.krat oglądać.
  • Odpowiedz