Wpis z mikrobloga

Na początku chciałbym podziękować wszystkim za pomoc i osiągnięty cel na zbiórce ! https://zrzutka.pl/5sacpm
Wszystkie wątpliwości niektórych wykopków chciałbym teraz wyjaśnić.
Zrobiłem wszystkie badania, o których wczoraj wspominałem i niestety nie jest dobrze...Nie będę dużo pisać po prostu sami oceńcie. Przed badaniami odwiedziłem szpital i poprosiłem o papier z epikryzą. Okazało się, że go nie dostałem podczas pobytu w szpitalu. Wrzucam wszystkie paragony oraz ile zrobiłem kilometrów przez całe 12 godzin jazdy po lekarzach. Dziękuje, że jesteście i pomagacie. Wołam plusujących dzięki pomocy Mirka @FHA96 #busemprzezpatologie
Wyalienowany - Na początku chciałbym podziękować wszystkim za pomoc i osiągnięty cel ...

źródło: comment_15974419485bn9ohtGuM6DVp8hmeOADH.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
@Wyalienowany: Jeśli chodzi o słuch, to jest duża szansa, że wróci. Też kiedyś dostałem lepę na ucho i pękła mi błona bębenkowa - prawie nie słyszałem na lewe ucho. Po kilku miesiącach wszystko wróciło do normy (no, może trochę bardziej mi szumi w lewym uchu teraz jak jest cicho).
  • Odpowiedz
@Wyalienowany: Z tym aparatem słuchowym to #!$%@?, dziura się zarośnie sama ale może to potrwać kilka miesięcy, jak się nie zamknie to będzie trzeba zoperować. Koniec końców słuch powinien wrócić.
  • Odpowiedz
@George_Liquor: co do narzędzi to jedynie gazy pieprzowe. Innych narzędzia w zasadzie do samoobrony nie wchodzą w grę (albo zbyt niska skuteczność, albo zbyt duże ryzyko możliwości przejęcia narzędzia przez napastnika, a wtedy broń zostanie użyta przeciwko tobie). Noży lepiej nie stosować, gdyż później z Ciebie mogą zrobić napastnika, chyba że masz #!$%@? zagrożenie życia czy zdrowia, ale to wtedy coś typu punch knife/push dagger - pratkycznie niewidzialne i bez możliwości
  • Odpowiedz