Wpis z mikrobloga

Widzę, że po raz kolejny jakiś pisowiec dodał pod moim znaleziskiem w powiązanych cudownie wyrwany z kontekstu cytat więc po raz 2137 wklejam ten tekst ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[...] Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego

niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie

co jeszcze wrzuciły na moje bark brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę

mimo wszystko?), wypaliły znamię; i każą je z dumą obnosić. Więc staję się nienormalny, wypełniony do granic

polskością, i tam, gdzie inni mówią człowiek, ja mówię Polak; gdzie inni mówią kultura, cywilizacja i pieniądz, ja krzyczę;

Bóg, Honor i Ojczyzna (wszystko koniecznie dużą literą); kiedy inni budują, kochają się i umierają, my walczymy,

powstajemy i giniemy. I tylko w krótkich chwilach przerwy rozważamy nasz narodowy etos odrobinę krytyczniej, czytamy

Brzozowskiego i Gombrowicza, stajemy się normalniejsi. [...]

#bojowkadonaldatuska #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #polityka #urojeniaprawakoidalne
Pobierz
źródło: comment_1597430702BrhaBy4x5z5Dj27icB6FuA.jpg
  • 21
jest na poziomie mułu rzecznego


faszole, szury, zamordyści, homofoby i krypotkatolicy. czyli konfederacja.

swoją mamusie czy tatusia.

Natomiast obrażać chłopcze


Przecież nie piszę tak jak Janusz Korwin Mikke " ZABIĆ K** TYCH LUDZI"

@dzeus121: Mamusia: Dominika Korwin Mikke tatuś: Janusz Korwin Mikke. Kocham ich bardzo.
Pobierz
źródło: comment_1597437470ZGg6DQaVlyyuiGhdbRPExx.jpg
nie przepadam za PiS ale PO jest na poziomie mułu rzecznego


@dzeus121: Bo ci tak wsadziły do łba "niezależne" fanpejdże na fejsbuczku? xD Paradoksalnie ci którzy mają się za najbardziej "niezależnie myślących" są najbardziej zmanipulowanymi cymbałami - wcześniej PiS teraz Konfa później kolejny twór narodowców albo Korwina jak dożyje i tak w koło - cykl politycznego pożytecznego idioctwa ¯\_(ツ)_/¯