Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@yeron: no spoko, fajnie pokazuje jak można do danej historii dorobić swoją opinie by ktoś wyszedł źle.

Btw. Czerwone mięso je nie z powodów ekologicznych ale zdrowotnych
  • Odpowiedz
@yeron:
1. Jordan mówi, że są 2 typy depresji
- jeden, gdzie masz niepoukładane życie, przez co wpadasz w depresje.
- drugi, gdzie masz depresje i przez to wali ci się życie.
W pierwszym zaleca wziąć się w garść, w drugim brać leki.
2. Nie mieszkał w syfie.
3. Jordan jest bardzo wrażliwy, zdarza mu się płakać podczas wystąpień. Żona z którą jest od czwartego(chyba) roku życia umarła na nowotwór, wtedy
  • Odpowiedz
@Leto9: jego córka ma chyba jakaś alergię żywieniową, kojarzę jakiś film, gdzie mówił, że prowadziła bardzo dokładne obserwacje swojej diety, bo dolegliwości po jedzeniu były bardzo odsunięte w czasie i ciężko było określić, co jest problemem bez skrupulatności.
  • Odpowiedz
@Leto9: Żona ma lub miała nowotwór ale nie kojarzę by zmarła

Czy córka musi jeść głównie mięso to nie wiem, kojarzę że wg Jordana taka dieta była czymś co w końcu poprawiło jej stan
  • Odpowiedz
@Brzychczy:
Co do żony możesz mieć rację.
@jabl:
Co do córki:
"She was diagnosed with juvenile idiopathic arthritis at age 7, severe depression at age 10 and idiopathic hypersomnia at age 21. She had multiple joints replaced at age 17."
  • Odpowiedz
@yeron: hehe, patrz Mati, Peterson się rozchorował. To ta słynna lewacka wrażliwość?

Tak tak, wiem, to wcale nie obrzydliwe schadenfreude, to tylko ironiczne obnażenie hipokryzji i głupoty Petersona.
  • Odpowiedz
@yeron: Można mieć zastrzeżenia do Petersona i go nie lubić, ale przepraszam bardzo - co to za #!$%@?? Ten post to najbardziej nierzetelna rzecz jaką ostatnio widziałem. Stek insynuacji. „Profesor obraził się i wyjechał do Rosji” - jedno wielkie XD. Z tego co opowiadał w rozmowie ze swoją córką niedawno to przyjazd do Rosji to była rozpaczliwa próba jego zięcia i córki, aby mu pomóc bo nikt w stanach nie potrafił
  • Odpowiedz
@aei9077 a ja czytałem że na metody, które chciał zastosować nie były zalecane w stanach więc poleciał do rosji gdzie o mało nie umarł po tej śpiączce i miał uszkodzenia mózgu ktore moga być trwałe do chwili obecnej. Wychodzi na to ze trzeba słuchać ekspertow a nie robic po swojemu bo mysli sie ze sie wszystkie rozumy pozjadało. W swojej dziedzinie wypowiada się ok i z sensem, ale w każdym innym temacie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@yeron: po co powielać takie wysrywy wyciągnięte z dupy, gdy można posłuchać z samego źródła (załączone)?
Dodatkowo warto zauważyć, że nawet gdyby choć jedna rzecz z tych kalumni była prawdą, to w żaden sposób nie zmienia faktu, że prelekcje i książki Petersona pomogły tysiącom, głównie młodych ludzi, poprawić swoje życie i rozwiązać problemy. Najlepiej to się zesrać i po sprawie, nie?
szpongiel - @yeron: po co powielać takie wysrywy wyciągnięte z dupy, gdy można posłuc...
  • Odpowiedz