Wpis z mikrobloga

#neuropa

Hej neuropki, większość z Was sugeruje, a niektórzy nawet twierdzą wprost, że konfederaci to Ruska agentura, ruskie wartości itp..

Chciałbym, żebyście mi teraz w merytoryczny sposób, jeśli możecie oczywiście, przedstawili jakieś konkretne argumenty, któreby za tym przemawiały.

I proszę, nie rzucajcie mi tekstami, że ktoś jest głupi albo mało bystry, jeśli tego nie widzi, bo tu nie chodzi o to, aby kogoś obrazić, tylko o to, żeby ewentualnie kogoś wyprowadzić z błędu i przekonać do własnej racji.

Oczywiście między sobą możecie się nawalać, tylko mnie do tych swoich wojenek proszę nie mieszajcie.
  • 11
@Legilimens:

Braun będąc w Moskwie zrobił sobie zdjęcie ze skazanym później w Polsce rosyjskim szpiegiem.

Korwin występuje jako przydatny klaun w rosyjskich propagandówkach, gdy trzeba na przykład udowodnić że polscy politycy nienawidzą Ukrainy, lub popierają Rosję.

Bosak wprost popiera politykę Viktora Orbana.

Jacek Wilk na twiterze zwyzywał białoruskich demonstrantów i pochwalił Łukaszenkę.
większość z Was sugeruje, a niektórzy nawet twierdzą wprost, że konfederaci to Ruska agentura, ruskie wartości itp..


@Legilimens: W skrócie - vipok to takie ciekawe miejsce według którego wszyscy na świecie to agenci z Rosji.
Tak samo jak wszyscy są uciemiężeni prawcką/lewacką (niepotrzebne skreślić) propagandą.

Albo inaczej:
W średniowieczu każdy, kto zachowywał się inaczej niż jego somsiad był przez tego somsiada posądzany o czary i konszachty z szatanem.
W 2020 roku
@Legilimens: Korwin wypisujący w Sputniku o tym że snajperzy z majdanu byli szkoleni w Polsce, niby tłumaczył się że posiada jakieś dowody ale nigdy ich nie pokazał. Był tez wyjazd na krym na którym był z jakimś typem z prorosyjskiej zmiany.