Wpis z mikrobloga

Mireczki, normalnie #zalesie i #oczukapiel co ja dzisiaj widziałam ... takie szybkie TL/DR, jestem na fejsie, na grupie „Madkowej” i ktoś wrzucił posta w stylu „gdzie można zgłosić madke która wyciągnęła martwego noworodka z trumienki żeby zrobić sobie z nim zdjęcie?”... No myśle, aż tak popi******* sytuacji to jak żyje nie widziałam... czytam komentarze, a tam okazuje się ze dużo osób z grupy słyszało o tej osobie, bo zrobiła sobie zdjęcia z martwym noworodkiem i wrzuciła na zbiórkę na pomagam.. zbiórka 10tys jak dobrze pamietam, na nagrobek , którego nie postawiła do tej pory... znalazłam ta babę, wchodzę w jej profil... a jako zdjęcie w tle ma faktycznie martwe dziecko.. w albumie tez kilka zdjęć jak trzyma to dziecko po śmierci przy piersi. Dziecko urodzone z jakaś wada genetyczna, i chyba miało fas, zmarło od razu po porodzie. Ja wiem, ze depresja poporodowa itp, ale ta kobieta to na prawdę ostra patologia. Widać na zdjęciach. Ponoć znana w swojej mieścinie i była wielka afera ze naciagala ludzi na smierć tego niemowlaka.. nie wiem czy to było na wykop czy nie, ale muszę się pożalić bo takie zdjęcia to po prostu z głowy nie wyjdą ..
  • 6
@W_sumie_bo_tak: #!$%@? sprawa

Also nie wiem jak ci to napisać, ale w Internecie jest pełno "wirtualnych cmentarzy". Kiedyś natrafiłem na taki poświęcony tylko dzieciom i były tam zdjęcia martwych dzieci ubranych do trumny.
Oczywiście w Polsce, oczywiście z księgą gości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rozumiem oswajać ludzi ze śmiercią, ale gurwa, bardzo dziwnie się czułem. Oglądanie filmików od ISIS nie powodowało u mnie takiego dziwnego uczucia
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@W_sumie_bo_tak: Kurde, w sumie to trochę smutne. Na początku zrozumiałam ze ona udaje ze to dziecko żyje i ze zbiera na leczenie tego dziecka... Wstawia zdjęcia rachunków i napisała ze pomnik zamówiony. Akcja powalona, ale mimo wszystko chyba taka tragedia odbija się na psychice