Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie tematyka ostatnich filmów i postów na wojnie idei. Poprawność polityczna. Nasz centrowy obiektywista produkuje filmy i tłumaczy jak to ta polityczna poprawność jest zła. Jednocześnie bardzo potępia zachowanie aktywistów LGBT, bo uwaga "zdewastowali" pomnik, co zresztą później zamienił na "sprofanowali". Dla niego jest to zachowanie "barbarzyńskie". Nie ma to jak jednego dnia bóldupić o poprawność polityczną lewicy, żeby potem robić to samo w swoim katolickim bąbelku. A wywieszanie tęczowej flagi w naszym konserwatywnym kraju z pewnością nie jest poprawne politycznie. W ogóle bycie LGBT dla zdecydowanej większości społeczeństwa nie jest poprawne politycznie. A co dopiero domaganie się swoich praw!
Dlatego kim właściwie stał się @wojna_idei? To religijny social justice warrior i hipokryta. Wojownik katolik, który prowadzi wojenkę w internecie w obronie swoich przekonań i przekonań swojej grupy. Mam wątpliwości co do jego zdolności poznawczych, skoro nie potrafi dostrzec, że termin, którym się posługuje, jest typowym mieczem obosiecznym. Albo o tym wie, tylko myśli, że nikt się nie skapnie.
A tak w ogóle to posłuchaj Jordana Petersona, którego tak wielbisz. Clean your room. Zanim zaczniesz wytykać innym "profanacje", pozbądź się księdzów pedofilów z organizacji, do której należysz.

A no i jeszcze bonus:
rapowanie Korwina o zabijaniu lewaków - wolność słowa
performens artystyczny przyozdobienia Jezusa we flagę i maseczkę - barbarzyństwo, usunąć to
#wojnaidei #bekazprawakow #neuropa #bekazkatoli
lewackiejapko - #!$%@? mnie tematyka ostatnich filmów i postów na wojnie idei. Popraw...

źródło: comment_1597332420Ikguzc2KFqHcTcPqXWEf5w.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@penszuji: Jeśli tylko dzięki temu lepiej się poczujecie, to proszę bardzo :) Ale, tak jak już Ci pisałem, wśród setek ludzi które koniecznie chciałyby ze mną pogadać, osoby świadomie zakłamujące moje wypowiedzi i wyzywające mnie od talibów i terrorystów mają bardzo niski priorytet.


@wojna_idei:
1. Wczesniej czekalem miesiac na odpowiedz i tez nie bylo
2. Jakos nie masz problemow z odpowiedzia na porownanie do taliba, a na fakty nie odpowiadasz
  • Odpowiedz
@Am4zing: haha widzisz, własnie o to chodzi. Nie jest ateistą w ścisłym sensie, ale nie jest też wierzącym chrześcijaninem mimo, ze posługuje się też terminologią chrześcijańską jeżeli o Boga chodzi.

Peterson właśnie to #!$%@?ł, ze specjalnie prawdopodobnie tak mąci w swoim określaniu własnego światopoglądu religijnego by nie odtrącać prawicowej widowni na starcie. Wiele mówił o religii, o powinnościach, o moralności itd. Były momenty gdzie zbyt łatwo rzucał teksty w stylu: "żeby
i.....S - @Am4zing: haha widzisz, własnie o to chodzi. Nie jest ateistą w ścisłym sen...
  • Odpowiedz
Źródła prawicowe = prawda objawiona, tak jest napisane w książce doktora Konservy Prawicjusza, więc ma rację


@niochland: przeciez na tym polega caly swiatpoglad Szymona i on sam to przyznal w rozmowie ze mna. Szymon uwaza, ze mozna sobie wziac cokolwiek na ''bo tak' i uznac za aksjomat, nawet calkiem arbitralne rzeczy.
  • Odpowiedz
@iAmTS: PragerU, wielokrotnie obalane zrodlo dezinformacji

https://www.youtube.com/watch?v=bn70wDllW38

retoryka prawie jak u Szymona

Cala rozmowa z Szymonem sprowadza sie do:
JA:Jakie masz dowody na swoje przekonania? I na to co promujesz na Youtube?
SZYMON: Nie mam żadnych dowodów, ale nie muszę mieć, mogę to przyjąć na wiarę, bo tak. To aksjomat.
JA: Ale przecież chyba chociaż trochę powinieneś starać się bazować swoje przekonania na argumentach i dowodach.
SZYMON: Ale przecież Ty
  • Odpowiedz
@iAmTS: zeby to obejrzec co dales to musialbym miec ta godzine czasu, obejrze potem, tyle ze ja znam postac Petersona. On sie podpisuje pod chrzescijanstwem, ale osobiscie nie wierzy w Boga. Ogolnie to zgadzam sie z tym co o nim napisales.
  • Odpowiedz
@penszuji: ty no ale ja wypowiedź Jordana całą wrzuciłem a ty mi ze źródłem wyjeżdżasz? Chodzi mi o jego opis, chyba jeden z bardziej aktualnych na temat tego w co wierzy i czy jest ateistą.

3 minuty od momentu gdzie dałem znacznik wystarczy. I wiem, ze się zgadzamy raczej, tylko właśnie ja mam problem z Petersonowym ateizmem, bo to, szczególnie we wczesnych wypowiedziach kiedy go nie dojechał Harris czy Dillahunty, było
  • Odpowiedz
3 minuty od momentu gdzie dałem znacznik wystarczy.


@iAmTS: Jesli Tobie chodzi o to, ze Peterson wypowiada sie tak by trzymac strone prawicy a jednoczesnie mozna wyczytac z tego, ze sam nie wierzy, to jak najbardziej sie zgadzam.

"i try to act like I believe but I never claim I managed it, it's a lot to manage"

ciekawe, ze nawet Peterson widzi problemy ktorych nie widzi Szymon

@wojna_idei serio sie wspial
  • Odpowiedz
@penszuji:

1. Tak, i przeprosiłem oraz napisałem Ci, że po prostu o tym mailu zapomniałem.
2. Zwróć uwagę, że po pierwszej części Twojej analizy starałem się grzecznie wejść w dyskusję, wyjaśnić nieporozumienia i odpowiedzieć na dodatkowe pytania. W zamian dostałem ad personam i brak jakiegokolwiek sprostowania po tym jak wykazano, że fałszywie mnie oskarżyłeś o coś co nie miało miejsca. Dlatego po Twoim drugim wpisie, który tylko to pogłębił, to sorry
  • Odpowiedz
@lewackie_japko: macie olbrzymi problem z gościem, który wykazuje się jako takim taktem, pozwala sobie na dyskusję z każdą stroną i w zasadzie opluwacie go. No fajnie ale co dalej? Wymienicie jakiegoś prawakoidalnego goscia, który jest powiedzmy ok? Że można go posluchac czy poczytać? Bo jak dla mnie to zasługujecie na słuchanie Marcina roli jak rozprawia z Edytka Górniak o covidzie xd. Ze swojej strony jako lewakoidalnego słucham sobie czasem everyday hero.
  • Odpowiedz
nie zamierzam marnować czasu na polemikę ideową z kimś kto używa wyzwisk zamiast argumentów


@wojna_idei: Kłamstwo, dałem Ci konkretne argumenty które zignorowałeś

Wydaje mi się, że po drugiej części Twojej "analizy", wszyscy już widza kto tu coś robi pod publikę.


@wojna_idei: dopiero co przyznałes, że od miesiaca byl ode mnie email, i teraz mówisz, że robię pod publikę?

4. Bo tak jak kilkukrotnie w różnych miejscach pisałem, zarzut stwierdzający, że
  • Odpowiedz
@wojna_idei: dawno nie widzialem czlowieka w stanie tak glebokiego wyparcie, i tak skrajnie zindoktrynowanego. Wmowiono Ci cos co powtarzasz jak mantre i nie potrafisz ogarnac, ze tego samego argumentu moze uzyc np. islamista
  • Odpowiedz
bez dowodów aksjomaty ontologiczne, to równie bez dowodu będzie przyjmował każde inne założenie jest niepoważny


@wojna_idei: To aksjomaty religijne to jakas swieta krowa, ze mozna je przyjmowac bez dowodow? A inne zalozenia juz nie moga byc aksjomatami? XD Przeciez aksjomat z definicji jest bez dowodow, znow sie sam zaorales.

Sam masz jak widac podzial "co mozna przyjmowac i co nie" xD tyle ze nie widzisz konsekwencji swojego podzialu
  • Odpowiedz
Ty @penszui zostałeś zaorany argumentami a po Twojej stronie tylko tania demagogia i sałata słowna.

Chciałem odpisywać, ale nawet nie warto.


@destruktiv_komando: Mowic to sobie mozesz wszystko, ale dopoki Szymon nie poda jakichkolwiek argumentow i sie nie ustosunkuje to wiesz...
  • Odpowiedz