Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #zwiazki Mam pytanie, głównie do kobiet. Jak mniej więcej wyglądają widełki jeśli chodzi o wiek faceta jaki was interesuje. Czy mając 31 lat mam jeszcze szanse znaleźć kobiete 20-25lat? Czy to już może być bardzo trudne? Jakie widełki maja kobiety w zależności od ich wieku?
  • 51
@kamol999: czemu 30 na poważnie nie? przecież to Twoje rówieśniczki i nawet nie gadaj bzdur o jakimś "przebiegu", bo różnie w życiu bywa i czasem ludzie się rozstają po 11 latach bycia ze sobą. nawet jak sobie znajdziesz 20, to przecież ona też się kiedyś zestarzeje i wtedy co, znowu wymiana? XD z takim podejściem to może lepiej daj tym babom spokój i zostań przy fwb.
@marry_moore: 30stka to dla kobiety okres na stabilizacje i poszukiwanie kogos na powazanie. Uroda powoli zaczyna siadac. Prime time zaczyna mijac.. Taka kobieta w tym okresie schodzi ze swoich wymagan i poszukuje facetow, ktorych wczesniej majac lat 20-25 by nie "wziela" . Sorry, ale ja nie chce kobiety, ktora bedzie ze mna dlatego, ze juz nie moze byc z kims lepszym. Ja do zwiazku chce taka, dla ktorej to ja bede
@marry_moore: Rozmawiamy o zjawiskach społecznych. Tutaj nie ma ścisłych reguł. Wiadomo, ze każdy jest inny, ma inna historie itp. Nie mniej są pewne analizy i tezy potwierdzające mój pogląd. Zresztą także a może i głownie z własnych obserwacji widzę to tak jak widzę. Tak btw. chciało mnie już sporo kobiet.. Tylko nie takie jakie ja bym chcial..Tu jest problem :)
@Nova24: No u mnie tak jeszcze 25-26 da rade. Tez nie sadze, żebym kiedykolwiek skusił sie na starsza pod katem zwiazku. A do seksu to wiadomo, bierze sie co daje rynek.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)