Wpis z mikrobloga

Takie wydarzenia budują drużynę. Może całe spotkanie nie grać komunikacja, może pojawiać się ta sportowa złość, ale mimo wszystko ci gracze mają ten mental. To są wielkie nazwiska, pamiętajmy - mecz trwa 90 min, brawa dla Atalanty, która pokazała charakter, ja jestem pewien, że po kilku z tych chłopaków za chwile zgłoszą się największe firmy.
#mecz #heheszki #kanalsportowy
Pobierz
źródło: comment_1597266097gxEpNtPSFpk6Fpnowg9yF9.jpg
  • 58
@Zdziszko: Panowie. Jak ktoś jeździł samochodem ten wie, tylko Ty chyba Romek nie masz prawa jazdy więc możesz nie wiedzieć. Ja, pamiętam to jak dziś. Nawet w gazetach o tym pisali. Powiem wam, powiem wam...ale nie przerywajcie mi jak mowię tak? Dajcie mi dokończyć i wtedy powiecie swoje zdanie. Jechałem sobie kiedyś ulicą i nagle weszła mi starsza kobieta na pasy. Na szczęście jak to mówią "nie żyje" hehe. To jest
Pobierz
źródło: comment_1597312622Q0fVEnfiTPrdvIdBu6x0sq.jpg
@alexturner: Panowie jak już tak mówimy o tym meczu to widzieliśmy doskonale, że Paryż był dzisiaj drużyną le..? Lepszą. Ja nie odbieram Atalancie woli walki, agresji, doskoku przy odbiorze. To wszystko żeśmy dzisiaj wi...? Widzieli. Ja jestem bardzo dumny jak włoskie kluby budują dzisiaj swój wizerunek, zaczynając od szkolenia tych młodych chłopaków i nie sprzedając, i nie sprzedając, i nie sprzedając ich potem pierwszemu lepszemu jak polskie kluby.
Pobierz
źródło: comment_1597312843v4DKTa6KEhHxB29Ln9RjH4.jpg
@Zdziszko: A w dzisiejszym Przeglądzie "Atalanta pokazała klasę". No super błyskotliwe, naprawdę. Poza tym jaką klasę, przecież PSG i Neymar ich tam rozjechali po prostu i ten i tego i do końca ich przetrzymali i bach dwie bramki w końcówce. "Atalanta pokazała klasę" phi Atalanta pokazała taką klasę jak pewien polski dziennikarz sportowy pokazał klasę na Twitterze dodając zdjęcie swojego... No sami wiecie czego. "Atalanta pokazała klasę", weźcie ludzi nie rozśmieszajcie.
Pobierz
źródło: comment_1597313576tLAT6WQanaKTEWqnsgnTkO.jpg
Ale PO!czekajcie, poczekajcie własnie wbiło nam jedenaście i uwaga - pół tysiąca łapek w górę. DZIĘ!kujemy serdecznie że jesteście z nami, macie tutaj kciuk ode mnie i pytanie od Romka ze Złotoryi: "czy to prawda ze bierze pan udział w corocznych dożynkach w Złoczewie?" Nie? Chociaż powiem Wam że to byłoby ciekawe, co Wy o tym sądzicie? Jurek Engel?
Pobierz
źródło: comment_1597321660SEULjk8f1daqgvhsdsz3MH.jpg
@Zdziszko: Ja tutaj Zbyszku nie rozumiem tego bronienia Atalanty. Tak szczerze mowiac to jest to druzyna o ktorej istnieniu dowiedzialem sie w tym roku. Ja rozumiem Juventus tak? Inter, tak? To sa jakies tam marki.
Ogolnie jak tracisz dwa gole w ostatniej minucie meczu to nie mozesz wystepowac na poziomie Ligi Miszczow. Umowmy sie tak? Sluchaj no, ktos tam mowil ze tam gra jakis Papu Gomez. Jak ja go zobaczylem w
Pobierz
źródło: comment_1597326378kawwwkeaJHonK42qJlDFaC.jpg
@Zdziszko: Na Twitterze czytałem ostatnio że niektórzy piłkarze PSG mają problemy z motywacją. Panowie, umówmy się Ci piłkarze nie mają żadnych problemów. Problemy to ma ojciec pięcioosobowej rodziny spod Dębicy gdzie on sam pracuje i zarabia 2 tysiące złotych i myśli jak tu wyżywić rodzinę, co włożyć do garnka. Takie pieprzenie że piłkarze mają problemy są dla mnie nie na miejscu.
Pobierz
źródło: comment_15973385232oDMnUDJHUkz9QfoCK6cLk.jpg