Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 14
@szurszur głównie starsi ludzie. Spodziewałem się mlodego pokolenia. W Polsce Jaruzelskiego to Wojsko i siły MSW były najtwardszą ostoją komunizmu. Dyktatury muszą się na tym opierać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1193
@szurszur: boli mnie, że Białorusini są bez najmniejszych szans w starciu z uzbrojoną po zęby mafią państwową.
Albo dokonają krwawej rewolucji, albo zostaną niewolnikami wąsacza.
  • Odpowiedz
@szurszur: A na naszym podwórku politycy i wyborcy конфедера́ции klaszczą uszami z zachwytu że wielki wódz Łukaszenka rozprawił się z obrzydliwymi prodemokratycznymi mącicielami i dalej będzie trzymał ludzi pod butem. Tfu im na mordę
  • Odpowiedz
Białoruś to jedyny europejski kraj z karą śmierci, mam nadzieję że zrobią z niej pożytek kiedy obalą wąsatego #!$%@?.


@tomasz-terlecki: Bardzo rzadko zdarza się by dyktatorzy dożywali spokojnej starości.
  • Odpowiedz
- można było podpisać jakiś dokument bez czytania w zamian za zwolnienie. Niektórzy się zgadzali


@szurszur: o, to jak świadkom jehowy w hitlerowskich niemczech. Za podpis o wyrzeczeniu się wiary byli zwalniani z obozów (jeśli któryś w ogóle zechciał podpisać). Myślałem że te czasy już dawno za nami.
  • Odpowiedz