Wpis z mikrobloga

...a u nas aktywiści LGBT narzekają że ich na dołek zgarną za wandalizm, czy tam na 2 miesiące wiązienia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ujmen: nigdzie nie napisałem, że jest lajtowo.
Jeżeli chodzi o to co wrzucił OP, to jest słowo przeciwko słowu.

Niewinnych ludzi mi faktycznie szkoda, ale jeżeli ktoś sam uciekał się do przemocy, to niech teraz nie płacze.
  • Odpowiedz
@TzK_: I co tchórzu, zrobiłes tchórzliwy wpis o moim, ale boisz sie dyskusji i mnie zablokowales.
A w co z tego powątpiewasz w świetle filmików gdzie milicja strzela do faceta na spacerze z psem , katuje w kilku lezacych ludzi i to w biały dzien na ulicy?
Nie jestes w stanie uwierzyć, że kogoś wyzywali lub pociagneli za włosy gdy nie było świadków?
  • Odpowiedz
mówię o tej konkretnej sytuacji.


@Reiter: Co mówisz? Powatpiewasz w prawdziwosc relacji, mimo, że gorsze rzeczy sa nagrane na filmach.
Zreszta na innym filmiku chłopak pod tym wiezieniem pokazuje plecy ze sladami pałek.
  • Odpowiedz
@ujmen: nie będę szukał. Wiem dobrze, że pałowani są niewinni itp. Zwyczajnie OP nie wrzucił nic konkretnego i zgarnął mnóstwo plusów. Nie dał żadnego potwierdzenia na swój wpis, nie ma żadnych dowodów. Jeżeli ktoś chce pisać takie rzeczy, to niech wrzuci dowody. Ty dałeś mi dwa filmiki, OP żadnego.

@szurszur: jak wyżej. Pręgi od pały też Ci mogę pokazać. Niech pokaże jak go pałowali.
  • Odpowiedz
Nie dał żadnego potwierdzenia na swój wpis, nie ma żadnych dowodów. Jeżeli ktoś chce pisać takie rzeczy, to niech wrzuci dowody.


@Reiter: Przecież stresciłem artykuł z najwiekszego białoruskiego portalu informacyjnego.
Oczekujesz nagrań od ludzi, którym milicja wszystko zabrała? To troling?
  • Odpowiedz
@szurszur: Ale coś takiego to już było - mordowanie Żydów przez Niemców w obozach koncentracyjnych. Teraz w 2020 roku mamy powtórkę z historii tylko z inną ideologią w tle? Tak mnie też zastanawia... przecież Białoruscy policjanci to też ludzie, ojcowie, mężowie... Czyli mam rozumieć, że to zdegenerowany naród tak jak to było z niemcami podczas IIWŚ?
  • Odpowiedz
Konfederacja od wyborów męczy bułe że w polsce jest za duży zamordyzm a ty mi piszesz że chcą tego co jest w Białorusi.


@DonMirabello alternatywna rzeczywistość konfederatów... Poczytaj może co wasz kandydat na prezydenta chciał wprowadzić. Prawo oparte na religii, a nawet zniesienie prawa świeckiego, żeby je zastąpić religijnym. Jeszcze większa ochrona katolicyzmu, zastąpienie prawa obrazy uczuć religijnych "bluźnierstwem". Ograniczenie wolności słowa, do tego na co pozwala Biblia. Prawny zakaz "promowania
  • Odpowiedz