Wpis z mikrobloga

Ludzie co jedźcie tymi ciężarówkami czy wy jesteście normalni? Jedzie ktoś +150 na autostradzie w DE czy w PL a wy robicie swoje jakieś manewry wyprzedzania o 1 kilometr czy tam 2? bo jaka jest różnica prędkości? No a osobowym trzeba hamować niszczyć klocki tarcze opony itd PO CO TO ROBICIE?!! Powinna być kara dla was z marszu +10k za takie coś. Dzis osobiście niewiele brakło aaaa bym sie rozpieprzył przez kogoś takiego ale patrzyłem na ciężarówkę i uznałem ze coś z nia nie tak i sie boje do niej zbliżać zwyczajnie w świecie jej nie ufałem. Ktoś inny zaufał myślę ze jakby miał starszy samochód jak skode superb nową i słabsze heble to by było juz pozamiatane. Macie tak wielkie i niebezpieczne maszyny nie trzeba więcej zagrożenia powodować.

#tiry #trucker5000 #ciezarowki #samochody #wypadki #tir #polskiedrogi
  • 36
  • Odpowiedz
@StukilowaRurzowa: Nie. Jego informacje są jak najbardziej prawidłowe. Spowodowanie wypadku powyżej 130 km/h i bulisz. Jechałem 180, lekka kolizja, płaciłem jako sprawca mimo iż w ocenie policji sprawca nie byłem to spowodowałem zagrożenie w ruchu nadmierna prędkością. Do tego mandat 600 euro.
  • Odpowiedz