Wpis z mikrobloga

@TakiJedenKtos kto dba ten ma. W normalnych warunkach to 15 minut roboty. Napisałem wyżej jak to się robi. Tylko że tymi Bizonami zwykle jeżdżą takie Janusze rolnictwa i im nie przetłumaczysz że to niebezpieczne.
  • Odpowiedz
@anonim1133: światła "awaryjne" mają w języku polskim złą nazwę, lepiej pasuje po angielsku "hazards" czyli światła ostrzegające o niebezpieczeństwie. Jeżeli stoisz na drodze tam gdzie nie powinieneś stać ale nie było awarii pojazdu to nadal powinieneś włączyć awaryjne bo stwarzasz zagrożenie/niebezpieczeństwo na drodze.
  • Odpowiedz
Zauważyłem, że w Bizonach, [...] praktycznie mało kto odczepia heder na drogę. W tych nowszych jak Class, John Deere zawsze ciągnie za sobą heder.


@TakiJedenKtos: Ja do dzisiaj myślałem że one mają go an stałe. Nigdy nie spotkałem Bizona z odpiętym.
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: no tak, my do tego mamy jedną z tych śmiesznych bezprzewodowych chińskich kamerek do samochodów, ale prawdę powiedziawszy wystarczy pomoc kogokolwiek. Fakt, że u nas kombajn jeździ tylko na naszym więc zawsze ktoś się kręciu
  • Odpowiedz
tóry trwa 4:41 minuty, gdzie faktyczne zakładanie to niecałe trzy minuty.


@Kismeth: Nie wiem czy ktos czy juz odpisal jak mala masz wiedze. To co jest pokazane na pociętym filmie to podjechanie pod heder i trafienie w bolce. Malo tego jest to robione na idealnie równym terenie i ma sporo miejsca dlatego to trwa tak szybko.

Teraz trzeba to wszystko podlaczyc co zajmuje czas, samo podjechanie to jest nic.

A i
  • Odpowiedz