Wpis z mikrobloga

@Mck_98 ja ze swoich obserwacji stwierdzam, że pilot na kogucie z przodu NIC nie daje. Kosa hederu bizona ma 4m, mój kombajn bez hederu ma 3.95m. Ludzie leja na pilota, ile razy na łukach mi tir wyskakiwał, najlepszy był gość w osobówce, ja prawym kołem całkiem na poboczu dalej się nie dało, on ostro swoim pasem, zatrzymaliśmy się i się na siebie patrzymy, kilka sekund mu zajęło i zrozumiał, że musi zjechać.
no beka w #!$%@?, jazda z headerem po drodze - nielegalne i niebezpieczne.


@darek_wejder: nielegalne i niebezpieczne jest też wyprzedzanie rowerzysty na podwójnej ciągłej, na zakrętach oznaczonych jako niebezpieczne, na drodze gdzie nie ma poboczy i to wszystko na raz a i tak mnie wyprzedzają jak jadę za takim osobnikiem, nawet jeśli jest to kolarz jadący 30kmph i więcej choć ograniczenie jest do 50 kmph. U Polsce jeździ tak większość kierowców,
: jeżeli każde włączanie świateł czy zapinanie pasów zajmowało ci nawet koło godziny i było bardzo ciężkie i męczące do zrobienia samemu to wątpię że każdy by sumiennie do tego podchodził ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Frycek098: XD jeśli komuś odpięcie i ponowne zapięcie headera zajmuje godzinę, to nie powinien być rolnikiem. 15 minut to absolutny max ile może na to zejść.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Niles: Sam jesteś debilem. Założenie hederu w bizonie to robota na godzinę i to we 2 osoby bo w jedną jest to niemal nie możliwe już nie wspominając że trzeba mieć równy teren albo spuszczać powietrze z kół.


@Janusz_Rekina: kiepie wiejski masz filmik z youtuba z zakladania headera, który trwa 4:41 minuty, gdzie faktyczne zakładanie to niecałe trzy minuty.
Kismeth - > @Niles: Sam jesteś debilem. Założenie hederu w bizonie to robota na godzi...