Wpis z mikrobloga

@mateja888: Ogólnie doradcy różnia się umiejętnościami, kompetencjami, znajomościami w bankach, tym z kim współpracuja, na ile są szybcy i rzetelni w swojej pracy. Ja od 4 lat zajmuje się kredytami gotówkowymi i firmowymi, ale w zakresie kredytu hipotecznego nie mam nawet 10% wiedzy i kompetencji doradcy który w tym siedzi. Wiec dla mnie wybór dobrego doradcy jest całkiem wazne ;)
@KromkaMistrz: wlanie sie zastnawaim ja bralem kontatk do goscia od dewelopera cos mi tam powyliczał rok temu wtepnie, no ale teraz jest inny i nie wiem czy mam zmieniac na tego nowego czy szukac gdzie indziej bo to robi roznice?
@mateja888: w temacie doradców hipotecznych najlepiej działają polecenia. Mój gość któremu wysyłam klientów, sam robił kredyt mojej byłej i będąc na każdym spotkaniu z nim zobaczyłem jego wiedze i kompetencje, że zacząłem mu podrzucać klientów. I chyba żaden mirek który u niego był jeszcze nie narzekał :) Wiec możesz albo zaufać opinii wykopków albo poszukać kogoś z polecania w swoim gronie znajomych
@retardo: Dziękuję za polecenie.

@Pedalek: Zajmuję się kredytami hipotecznymi zawodowo. Biuro mam w Białymstoku oraz w Warszawie, ale działam na terenie całej Polski.

@mateja888: Co do zasady nie ma różnic, jednak część firm pośrednictwa finansowego nie współpracuje z bankami spółdzielczymi.