Wpis z mikrobloga

XDDD to się nie dzieje. Oby Bayern w #!$%@?

Na początku gość się podnieca, że Lewy na więcej bramek od Messiego, zachwyty ponad wszystko

A na koniec jednak wspomina o tym, że Messi ma 25 asyst, a Lewy 8, ale to wynika jedynie z tego, że Messi operuje poza polem karnym

Ja #!$%@?, polscy dziennikarze dzień w dzień przekonuja mnie do tego, żeby mieć nadzieję, aby Lewandowski Ligi Mistrzów nie wygrał.

#mecz #pilkanozna
źródło: comment_1597224190R3icOqw7DZ2yOG9eUNrXwR.jpg
  • 18
@tomekwykopuje: lewandowski może panu piłkarzowi messiemu wiązać obuwie, za 30 lat nikt nie będzie o nim pamiętał poza mieszkańcami prywislanskiego kraju, a messi zostanie w historii na zawsze, komuś wysrało ego chyba, niech ten bayern zasrany odpadnie, bo już pajace z nich robią najlepszą drużynę, szkoda, że od 7 lat się kompromitują w lm przegrywając wygrane dwumecze
@Pioxerowski: ale co, w jednym sezonie? xD mowa jest o nagrodach a ta była przyznawana naprzemiennie: jak Messi/Ronaldo nastrzelal najwiecej to złota piłka się należy, jak mniej to wtedy podciągamy pod sukcesy klubowe etc.
Ribery czy Sneider idealne przykłady. Tak samo kiedyś bramkarz czy obrońca mógł dostac, ale od dawna to konkurs rozpoznawalności.
@utede: No proste, pięć złotych piłek nieuzasadnione, jedną można mu była dać, bo strzelił mega dużo, Lewy w tym roku powinien mieć, czyli remis w złotych piłkach es. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomekwykopuje: Messiemu te potrafią lizać jajka. Pamiętam jak Ronaldo zrobił najwięcej bramek w sezonie itp - to well no ale Messi więcej dał zespołowi. Jak potem był sezon gdzie Ronaldo powygrywał rzeczy itd z zespołem - to było wywalone bo Messi załadował najwięcej bramek. Więc wszyscy fanboye po jednym pieniądzach.

Nie przepadam za bayernem ale mam nadzieję że wklepią farcuni.
@tomekwykopuje: polscy dziennikarze sportowi to rak. Nie pamietają czasow kiedy polski piłkarz lub polska reprezentacja coś znaczyła w Europie więc pdniecają sie jedynym wyjątkiem od reguły. Ci sami nieudacznicy pompują balonik piłkarza który nic konkretnego nie zdobył do piłkarzy galaktycznych którzy nawet u schyłku są lepsi od piłkarza który jest dobry, ale nie galaktyczny