Wpis z mikrobloga

W 2014 roku nabyłem takie cudo spełniając swoje marzenie, dwa i pół roku później musiałem je sprzedać, bo okazało się skrajnie niepraktyczne do jazdy z dzieckiem (no, kto by pomyślał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a dzisiaj jadę do salonu dogadać szczegóły zakupu tego modelu oznaczonego numerem X ()
Stresuję się ( ͡ ͜ʖ ͡)
#honda #civic #motoryzacja #chwalesie #carboners
Majku_ - W 2014 roku nabyłem takie cudo spełniając swoje marzenie, dwa i pół roku póź...

źródło: comment_159722387489yHp8WgchaBftQYYEig66.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: najgorsze w tych autach są wnętrza. Czy była jakaś wersja, która nie wyglądała jak dla nastolatka zajaranego agrotuningiem? Bez tych srebrnych nakładek, plastików, kosmicznych zegarów? Wolałbym wsiadać do czegoś, co wygląda jak normalne auto :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@hpiotrekh wyborny żart, doprawdy ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie mówimy o wiejskich golfach z super śmiesznymi nalepkami, ale o japońskim nietuzinkowym samochodzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Quazu: wiesz, jak się uprzesz, to znajdziesz plusy posiadania dzieci. Trzeba tylko dużo dobrej woli, ale da się te plusy znaleźć ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@elmo141: rzecz w tym, że to nie było seryjne auto - na zdjęciu widać przedni zderzak i progi. Poza tym obniżone, utwardzone zawieszenie, wydech z pełnym przelotem - to takie dwie rzeczy, które sprawiały, że jazda tym samochodem była twarda i głośna, co średnio koresponduje z przewożeniem niemowlaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego była masa innych rzeczy, która sprawiała, że naprawdę bardzo trudno było mi
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: @elmo141: dodam, że dzisiaj zostawiłbym sobie to auto z czystego sentymentu i po prostu miał dwa. Ale dzisiaj jest dzisiaj, a kilka lat temu dysponowałem znacznie mniejszą ilością cebulionów, stąd trudna, ale jedyna słuszna decyzja o sprzedaży :)
  • Odpowiedz