Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirki jest problem związany z #seks #zwiazki Jestem aktualnie z moim drugim partnerem seksualnym więc proszę od #!$%@? nie wyzywać. Z poprzednim byłam 3 lata był dobrze obdarzony (19cm jeśli by to kogoś interesowało) teraz jestem z przeciętnym mirkiem (14cm) i po prostu nie mogę z nim dojść on tak sie stara żeby mnie zadowolić a ja po prostu nie umiem. Można coś na to poradzić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f32ace80010a81b084b45cb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BiałkowyCielak:

Zostaw chłopaka, bo się gość kompleksów nabawi. Na pewno już teraz miesza mu się w głowie, bo widzisz efekty, a raczej ich brak. Niech sobie chłop ułoży życie z inną, bo szkoda jego życia i czasu.


Dlaczego niby ma go zostawiać? To jest zwyczajnie kwestia podejścia, braku komunikacji i ogólnie umiejętności. Nic, czego nie dałoby się naprawić. Muszą po prostu odpowiednio podejść do sprawy, jak robią to dorośli ludzie i
  • Odpowiedz
EzoterycznaKreatura: Gdyby to faktycznie była identyczna rozkosz, to nikt by tego nie robił, a jednak jest inaczej. I przecież to samo tyczy się loda - przecież zawsze można zadowolić się ręką partnerki albo jakąś zabawką. Na prawdę w sypialniach niektórych średniowiecze wiecznie żywe. I to żadne niewolnictwo. Sprawienie przyjemności partnerowi to również przyjemność dla drugiej strony.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz