Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirki jest problem związany z #seks #zwiazki Jestem aktualnie z moim drugim partnerem seksualnym więc proszę od #!$%@? nie wyzywać. Z poprzednim byłam 3 lata był dobrze obdarzony (19cm jeśli by to kogoś interesowało) teraz jestem z przeciętnym mirkiem (14cm) i po prostu nie mogę z nim dojść on tak sie stara żeby mnie zadowolić a ja po prostu nie umiem. Można coś na to poradzić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f32ace80010a81b084b45cb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 25
  • Odpowiedz
OP: Nie wiem czemu niektórzy wychodzą z założenia, że to bait. Problem jest poważny i delikatny dlatego piszę z Anonimowych a nie swojego konta. On jest naprawdę super facet i bardzo dobrze ta znajomość rokuje, ale kurcze też chciałabym się poczuć w 100% seksualnie spełniona ;/

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
M.: Po pierwsze spokojnie nie zaprzątają tym głowy bo to nic nie da, skupianie się że nie mogę dojść przynosi odwrotne rezultaty.
Po drugie szukaj pozycji bardziej stymulujących np. na pieska, na jeźdźca.
Po trzecie pomóż sobie pieszczotami łechtaczki i więcej oralnej gry wstępnej.
Jak nic z tego nie wyjdzie kup mu nakładkę na penisa lub solidny wibrator.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ewakuacja_z_europy: Witaj w klubie. Grupa A, a jednak trzeba uważać, żeby nagle jak poparzona nie odskoczyła przy szybszej akcji (°°

Nie wiem co one mają z tymi kutangami mokebe, bo jak dla mnie to kalectwo, a nie przyjemność z seksu z typową różową mając uber długą knagę.
  • Odpowiedz
GwiezdnaKochanka: Brak komunikacji, bo długość jest wystarczająca. Chyba, że jest wybitnie cienki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle orgazm u kobiety w wyniku samej penetracji to jest raczej rzadkość i trzeba mieć konkretne umiejętności albo partnerkę, która łatwo dochodzi w ten sposób. Samo podejście też wiele zmienia.
Porozmawiajcie, wypróbujcie różne pozycje, pokieruj nim i nie bój się powiedzieć, kiedy coś działa, a kiedy nie. I dobry oral
  • Odpowiedz